zvonok

Перевезення хворих
реанімобілем

Статті

Транспортування хворих реанімобілем

Транспортування лежачих хворих реанімобілем

Транспортування лежачих хворих – відповідальний захід, головним принципом якого має бути гіппократівським «Не нашкодь!». Щирого бажання допомогти, чуйності і турботи тут буде мало, потрібна хороша підготовка, фізична сила і спеціально обладнаний транспортний засіб. Безкоштовні послуги з перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями гарантуються, тільки якщо потрібна термінова госпіталізація. В інших випадках це лягає на плечі хворого, або його близьких.
Continue reading

Коронавірус, як з ним боротися. Поради ВОЗ

Як боротися з коронавірусів? 10 показань ВОЗ

У зв’язку з розширенням коронавируса у всьому світі генеральний ВОЗ Тедрос Адханом Гебрейесус оголосив в п’ятницю в Женеві “десять порад про те, як уникнути зараження коронавірусів”.

Continue reading

Таксі для інвалідів-колясочників

Таксі для інвалідів

Таксі для інвалідів, послуга в якій потребує досить багато людей. На жаль, люди з проблемами опорно-рухового апарату не можуть як вільно пересуватися, так і обмежені у виборі транспорту. Звичайні таксі не підходять з багатьох причин. Навіть якщо водій легкового автомобіля погодитися і допоможе з транспортуванням, тобто ряд нюансів через які це неможливо.
Continue reading

Симптоми і лікування остеопорозу

Остеопороз

Захворювання остеопорозом в початковій стадії супроводжується малою кількістю симптомів або протікає без симптомів взагалі. Найчастіше його можна переплутати з артрозом суглобів або остеохондрозом хребта, і тільки після появи першого перелому діагностується остеопороз.
Continue reading

Симптоми інсульту: як розпізнати катастрофу?

Симптоми інсульту

Життя сучасної людини неможливо уявити без стресу. Емоційне напруження позначається на стані судин, і особливо – на артеріях серця і головного мозку. У певний момент захисних ресурсів нашого організму може не вистачити для зняття судинної перевантаження, і стрибок тиску може привести до пошкодження життєво важливих органів. І якщо загроза серцю майже завжди супроводжується болем, то небезпечний стан головного мозку частіше протікає безболісно.

Continue reading

Хребет людини

Як тільки наш далекий предок випростався і встав на ноги, то це унікальне досягнення, яке належить тільки людині, прославило його над усіма істотами на Землі, дало йому рухливість і вправність, які необхідні для того, щоб вижити на цій не дуже-то гостинній, повній небезпек планеті.
Continue reading

Чергування швидкої допомоги на захід

Всі великі заходи передбачають обов’язкове чергування швидкої допомоги. Будь-які емоційні сплески і сильні переживання підвищують ризики проблем зі здоров’ям. А коли велика кількість людей збираються на невеликій території, до стресу додаються цілком таки вимірні складності: недолік кисню, штовханина і підвищений травматизм. Сподіватися, що серед гостей заходу виявиться лікар, який зможе надати першу допомогу на місці, – як мінімум, інфантильно. Організувати умови для оперативного медичного втручання зобов’язані організатори заходу.
Continue reading

Симптоми розсіяного склерозу

Розсіяний склероз – це захворювання центральної нервової системи, яке має хвилеподібний хронічний характер. Для нього характерне осередкове ураження головного і спинного мозку – білої речовини. Причому осередки ці множинні. У патологічний процес може бути залучена і периферична нервова система, проте таке трапляється вкрай рідко.

Continue reading

Якщо у родича психічна хвороба

На жаль, такі ситуації, коли у родича психічна хвороба, періодично зустрічаються в світі. І, перебуваючи в них, важливо зберегти власне психологічне здоров’я і, якщо можливо, допомогти хворому швидше видужати.

Continue reading

Типові помилки при першій допомозі

Дуже часто через незнання люди вдаються до абсолютно непотрібним методам, які можуть привести до погіршення критичної ситуації, коли необхідно надати першу допомогу якомога швидше. Ці способи дивним чином прижилися в побуті і поширені в суспільстві. Як діяти правильно, щоб не погіршити стан потерпілого, які можуть бути помилки при першій допомозі?

Continue reading

Що робити, якщо дитина впала з висоти?

Поява в сім’ї довгоочікуваного малюка вимагає від батьків постійної турботи і уваги. Але, тим не менш, дуже часто трапляються випадки, коли діти у віці до року, залишившись хоча б на кілька секунд без нагляду, здатні моментально впасти з висоти і отримати травму.
Наскільки небезпечні ці падіння, які можуть бути наслідки і що робити батькам в подібній ситуації?

Continue reading

Подагра – підступна системна хвороба

Вона нападає абсолютно несподівано, вперше без жодних попереджень і відразу валить з ніг в повному розумінні слова – ні ходити, ні стояти, ні лежати без сильного болю неможливо. Ім’я цієї хвороби – подагра.

Continue reading

Перша допомога при втраті свідомості

Досить часто ніхто не замислюється про те, що зовсім випадково можна спостерігати як людина в звичайній обстановці може втратити свідомість, хоча нічого і не віщувало біди. І такі ситуації не так вже й рідкісні. Що ж потрібно зробити, щоб не стати заручником ситуації і швидко допомогти людині. Непритомність – стан, при якому людина не отримує кисень в мозок і кров. Це може статися не тільки з хворою людиною, а й зі здоровим.

Continue reading

Перша допомога при ударі струмом. Що можна зробити до приїзду швидкої допомоги

Удар струмом або електротравму можна отримати в побуті, якщо зламалася розетка, будь-якої електроприлад або просто не дотримувалося техніка безпеки. Ці причини є основними чинниками отримання електротравми. Але також травми можна отримати і в вуличних умовах. Наприклад при обірваних проводах або при грозі з блискавкою, такий стан може бути смертельним для організму, якщо не була надана допомога.

Continue reading

Причини, ознаки та перша допомога при нирковій коліці

Ниркова колька характеризується вираженим больовим синдромом, який обумовлений гострим порушенням відтоку сечі. Виникає цей стан через закупорку верхніх шляхів виведення сечі каменем, згустком крові, гною, слизу, відторгнуті тканинами нирки, перегину сечоводу, спазму. Причиною цього патологічного зміни є часто сечокислий діатез, але слід виключити великі камені, пухлини, туберкульоз нирки, травми, опущення нирок, запальний процес, алергічні реакції і анатомічні аномалії.

Continue reading

Правець – що це?

Правець – інфекційне захворювання. Дана інфекція призводить до інтоксикації ЦНС (центральної нервової системи). Відбувається судорожне скорочення м’язів тонічного і клонічного характеру.

Continue reading

Біль при апендициті: три термінових сигналу про допомогу

У людському тілі біль виконує роль сигналізації, повідомляючи про пошкодження. Існує негласне правило: чим більша загроза для життя, тим сильніше біль. Воно повністю підходить для апендициту – самого «популярного» захворювання в хірургії. Одного разу захворівши, людина назавжди запам’ятає свій стан в момент катастрофи саме завдяки особливостям больового синдрому. Однак для розуміння суті больових сигналів варто для початку розглянути і саме захворювання.

Continue reading

Виразка: причини, симптоми, лікування

Виразка – це сильне пошкодження стінки шлунка або йде за ним дванадцятипалої кишки.
Навесні часто відбувається загострення виразки. Якщо з’являється різкий біль в області шлунка, то хворому відразу слід викликати «швидку допомогу». З захворюванням жартувати не можна.

Continue reading

Інсульт – причини, симптоми і перша допомога

Інсульт – підступна хвороба, яка швидко молодіє і може застати зненацька. На сьогодні інсульт займає вже третє місце серед причин смерті після кардіо-судинних захворювань і раку. Крім того, ця хвороба найчастіше призводить до тривалої або довічної інвалідності.
Continue reading

Масажні столи – характеристики

Масажний стіл є одним з найбільш затребуваних винаходів в сфері краси та здоров’я. Широке поширення вони отримали в фітнес-центрах, де вони служать для проведення спортивного масажу, в спа, салонах краси для косметологічних процедур і релаксирующих масажних технік, в установах охорони здоров’я для проведення сеансів лікувально-оздоровчого масажу.

Continue reading

Інфаркт міокарда: дії, симптоми

Інфарктом міокарда називається гостре порушення кровообігу в серцевому м’язі з виникненням вогнищ некрозу. Небезпека стану в тому, що воно може привести до серйозних ускладнень, таких як:

  • порушення ритму серця;
  • зниження кров’яного тиску;
  • гостра лівошлуночкова недостатність;
  • кардіогенний шок;
  • раптова смерть.

Continue reading

Штучне дихання рот-в-рот

У житті можуть траплятися абсолютно різні ситуації, як із самою людиною, так і з його оточенням, друзями і родичами, навіть з незнайомими людьми, які за збігом обставин опинилися в безпосередній близькості. Ситуації можуть бути самими різними, саме тому кожна людина повинна володіти мінімальною кількістю навичок і умінь, в тому числі з надання долікарської медичної допомоги. Так, найбільш важливим умінням є надання першої допомоги у вигляді штучного дихання рот-в-рот. Про те, як зрозуміти, що людині необхідно штучне дихання, як підготувати потерпілого до такої процедури і як провести її і піде мова в цій статті.

Continue reading

Домашня аптечка – перевірте, чи є у вас все, що вам потрібно

У кожному будинку повинна бути аптечка, яка містить ліки, перев’язувальні матеріали та інші засоби для полегшення найбільш поширених захворювань або надання першої допомоги у важкій, але не загрожує життю ситуації. Вона трохи відрізняється від автомобільної аптечки, хоча деякі їх елементи однакові.
Continue reading

Чергування швидкої на захід в Києві

Чергування швидкої на захід, чи варто взагалі замовляти таку послугу, напевно замислювався кожен організатор, як невеликих концертів, так і заходів з тисячами відвідувачів. Навіщо в кошторис включати ще і такі витрати, коли можна викликати звичайну швидку допомогу, в тому випадку, якщо комусь із присутніх стане погано. І з одного боку логіка в такому рішенні є. Але, на жаль заходи, нерідко є подіями з підвищеним ризиком для здоров’я людини. Це стосується і травм, і поганого самопочуття: серцеві напади, гіпертонічний криз і багато іншого.
Continue reading

Швидка допомога на захід, навіщо вона потрібна?

Швидка допомога на заходи – послуга, яку нерідко можна побачити в фірмах, що займаються перевезенням лежачих хворих. Навіщо потрібна оренда швидкої допомоги на захід, якщо при непередбачених обставин можна просто викликати невідкладну державну допомогу за номером 103? Вся справа в тому, що будь-які скупчення людей мають підвищені ризики для здоров’я людини. Це може бути пов’язано з хвилюванням на представленні нових бізнес ідей, гучною музикою на рок концерті. Або ж з небезпекою отримання травм на спортивних змаганнях.
Continue reading

Перевезення хворого в інше місто, особливості

Перевезення хворого в інше місто нерідко потрібна, коли лікар, необхідне обладнання або клініка знаходяться досить віддалено. У районних центрах і великих містах є набагато більше можливостей для надання медичної допомоги. Нове обладнання, лікарі високої кваліфікації, нерідко це може знадобитися хворому. Саме тому наша фірма також надає послугу транспортування не тільки по Києву, але і в інші міста.
Continue reading

Серцевий напад. Симптоми і перша допомога

Серцевий напад

Серцевий напад є поширеним серед людей різного віку. І якщо людині, у якого почався напад не надати необхідну медичну допомогу, його серцевий м’яз може почати відмирати, що призведе до летального результату. Тому потрібно знати, як надати першу допомогу при такій ситуації.
Continue reading

Перевезення хворих по Україні

Перевезення хворих по Україні, послуга, яка потрібна в тих випадках, коли транспортування в інше місто звичайним літаком або поїздом неможлива. Найчастіше, це відноситься або до лежачих хворих, або ж до пацієнтів, які знаходяться в критичному стані. Крім того, це відноситься до хворих, здоров’я яких просто нестабільно або вимагає особливої ​​підтримуючої стан апаратури. В такому випадку, міжміський транспортування повинен забезпечувати спеціально обладнаний автомобіль.
Continue reading

Як і чим лікувати пролежні

Лікувати пролежні, на жаль, проблема, з якою постійно доводиться стикатися при догляді за лежачими хворими. І, на жаль, часто мало кому вдається цього уникнути. Лікування такого порушення цілісності шкірного покриву нелегкий і тривалий процес. Для досягнення хорошого результату потрібні як матеріальні, таки тимчасові витрати. Частіше за все потрібно і спеціальний матрац, і засоби по догляду, і навіть медикаменти.
Continue reading

Правила транспортування хворих

Правила транспортування хворих – це дійсно необхідно. Адже це особливий тип перевезення, який передбачає взаємодію з хворою людиною. Більш того, найчастіше, такою послугою користуються для лежачих хворих у вкрай важко стані або стані середньої тяжкості. Саме тому, суворе дотримання всіх правил і регламенту гостро необхідно. Так як при невиконанні того чи іншого пункту стан пацієнта може погіршитися, внаслідок чого здоров’я дуже постраждає. І, що найстрашніше, навіть може привести до летального результату.

Continue reading

Ціна перевезення на реанімобілі в Києві

Реанімобіль ціна на поїздку медичною службою залежить в першу чергу від багатьох чинників. Іноді, можна побачити вартість і здивуватися: “Це досить дорого, чому?”. Щоб розуміти, за що береться така оплата, необхідно розібратися в факторах, що впливають на цінову політику фірм з транспортування лежачих хворих.
Continue reading

Пристосування для лежачих хворих

Організація комфорту для лежачого хворого – необхідна частина не тільки для його зручності, але і для гарного самопочуття і настрою. Тому пристосування для лежачих хворих є обов’язковим атрибутом простору навколо. Крім того, вони здатні стати частиною реабілітаційної програми. Пристосування різного роду також дуже допоможуть тим, хто здійснює догляд за хворим і значно спрощують різноманітні маніпуляції.

Continue reading

Перевезення лежачих хворих в Києві

Перевезення лежачих хворих Київ – це досить затребувана і необхідна послуга, яка забезпечується спеціальною службою. Київ досить велике місто, столиця і обласний центр. Саме тому в Києві розташована велика кількість лікарень і клінік різної спеціалізації. Є кілька можливостей дістатися до лікарні. Перший – самостійно, коли не потрібно особливий транспорт і швидка допомога. Другий – ургентний випадок, коли здійснюється транспортування швидкою допомогою, після виклику. І третій, коли потрібно плановий огляд або візит на лікування лежачих хворих, що не забезпечує карета швидкої допомоги.
Continue reading

Пільги інвалідам в Україні

Інваліди – один з найбільш вразливих верств населення, тому держава всіляко піклується про людей з обмеженими можливостями надаючи різноманітні пільги та гарантії. Дана діяльність регламентується Законом України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» № 875-XII, редакція від 20.01.2018 року. Щороку соціальні стандарти переглядаються, що призводить до появи нових бенефитов.
Continue reading

Догляд за лежачими хворими

Як би ми не любили наших рідних, але стикаючись з серйозним захворюванням і недієздатністю близької людини, абсолютно кожен впадає в паніку. Питання тільки в тому, як швидко вдається адаптуватися до нової реальності!
Continue reading

Медтаксі київ

Якщо у Вас виникла необхідність перевезення хворого, який не може пересуватися самостійно, а також на звичайному автомобілі, тоді найкращий варіант – медтаксі. Тому, для комфортного перевезення лежачого хворого або інваліда, варто просто звернутися в «Автомедік».
Continue reading

Таксі для інвалідів

Таксі для інвалідів та лежачих людей – актуальна послуга, яку ми надаємо нашим клієнтам. Чи не в залежності від того, чи страждаєте ви якимось недугою, вам хочеться опинитися вчасно в потрібному місці, переміщатися по місту і мати доступ до різних організацій. Це стосується медичних, культурних, адміністративних та інших організацій. Також можливий виклик таксі до літака або поїзда.
Continue reading

Ліжко для лежачих хворих

Ліжко для лежачих хворих, не просто зручність для хворого і тих, хто доглядає за ним, а ще й гостра необхідність. Спеціальна ліжко для людей з проблемами здоров’я, дуже важлива для підтримки стабільного стану і полегшення стану. Така необхідність зумовлена ​​тим, що лежачі хворі весь час проводять в ліжку, і ліжко це не просто час відпочинку, а постійне місцезнаходження.
Continue reading

Телефони екстрених служб

Телефони екстрених служб – то, що необхідно знати кожному. Адже від швидкості виклику тієї чи іншої служби може залежати навіть життя людини. Тому важливо, щоб при газовій витоку, пожежі, а також поганий стан здоров’я людини, як можна швидше викликали необхідну службу. Завдяки мобільного зв’язку, у нас є безліч прерогатив. І, основна з них можливість зв’язку з ким завгодно в будь-який час і в будь-якому місці. А що щодо виклику бригади, то це абсолютно безкоштовно з будь-якого телефону і оператора.
Continue reading

Особливості перевезення лежачих хворих

Перевезення лежачих хворих – досить складний захід, яке повинні виконувати відповідні кваліфіковані служби. Інакше цей процес принесе неприємності і дискомфорт не тільки тому, хто зайнятий у його організації, але і самому хворому. Більш того, може погіршити стан його здоров’я.

Відповідне обладнання, спеціальний транспорт, навчений персонал здатні полегшити труднощі і обмежити фізичні навантаження лежачого хворого. А медичні працівники, які супроводжують пацієнта протягом поїздки, зможуть надати, при необхідності, екстрену кваліфіковану допомогу.
Continue reading

Догляд за хворими після інсульту

Життя пацієнта після нападу різко змінюється і якщо не забезпечити повноцінний догляд за хворими після інсульту, то наслідки можуть бути несприятливими. Це небезпечне захворювання, спровоковане різким порушенням мозкового кровообігу. Близьким необхідно проявити максимум турботи, щоб повернути рідну людину до повноцінного життя. Реабілітаційний період залежить від тяжкості захворювання і тягнеться від декількох місяців до року.
Continue reading