zvonok

Перевезення хворих
реанімобілем

Особливості перевезення лежачих хворих

Перевезення лежачих хворих – досить складний захід, яке повинні виконувати відповідні кваліфіковані служби. Інакше цей процес принесе неприємності і дискомфорт не тільки тому, хто зайнятий у його організації, але і самому хворому. Більш того, може погіршити стан його здоров’я.

Відповідне обладнання, спеціальний транспорт, навчений персонал здатні полегшити труднощі і обмежити фізичні навантаження лежачого хворого. А медичні працівники, які супроводжують пацієнта протягом поїздки, зможуть надати, при необхідності, екстрену кваліфіковану допомогу.

Види транспортування лежачих хворих

Існує два основних види перевезення людей з обмеженими можливостями.

  • планова – перевезення, що здійснюється в систематичному порядку і часто не потребують медичного втручання протягом поїздки. Дана поїздка потребує ґрунтовної попередньої підготовки.
  • екстрена – раптова перевезення невідкладного характеру, метою якої є доставка лежачого хворого до найближчого медичного закладу. В даному випадку, перевезення супроводжується медичним персоналом, який здатний стабілізувати стан хворого.

Крім того, існують різні види транспортування пацієнтів з обмеженими можливостями в залежності від використаного транспортного засобу:

  1. автомобільні;
  2. залізничні;
  3. авіаперевезення.

Але, як показує практика, найпоширенішим видом є транспортування на автомобільному транспорті. Рідше використовують авіаційні перевезення.

Підготовка пацієнтів до перевезення

Перш ніж зробити планову перевезення лежачого хворого необхідно дотримати ряд підготовчих заходів. Відомо, що такий захід зажадає від хворого додаткових сил, а також надасть вельми навантаження на його організм. Саме тому варто дотримуватися такої схеми в підготовці до транспортування:

  • детальний аналіз основних показників організму – артеріального тиску, частоти серцевих скорочень, температури і т. д. Зазначені показники слід почати вимірювати приблизно за добу до запланованої поїздки.
  • підготовка хворого психологічно. Крім фізичного навантаження поїзда доставить також психологічний дискомфорт і стане стресовою ситуацією.
  • спорожнення кишечника і сечового міхура. Навіть якщо доведеться нетривалі за часом дорога, краще зробити необхідні процедури. А якщо планується дальній переїзд, то варто взяти з собою кілька памперсів.
  • підготовка одягу хворого. Зручна і комфортний одяг повинні бути приготовлена ​​заздалегідь, але починати одягати пацієнта варто після уважного аналізу стану хворого медичними працівниками.
  • контакт з медичним закладом, куди планується поїздка. В обов’язковому порядку необхідно зв’язатися з лікарнею для підтвердження факту готовності прийняти лежачого хворого.

Особливості транспортування лежачих хворих

Головною особливістю таких медичних перевезень повинні стати наявність не тільки спеціально обладнаного автомобіля, але і кваліфікованого медичного персоналу.

Автомобіль повинен бути обладнаний пандусом і мати просторий салон, де буде можливість розміститися не тільки хворому і медпрацівникам, але і супроводжуючим особам. Крім того, важливою складовою комфортної поїздки стане наявність клімат-контролю.

Обов’язковою умовою є м’яка підвіска медичного автомобіля, яка згладить нерівності дорожнього покриття і забезпечить лежачому хворому мінімум дискомфорту. Також наявність медичного обладнання – дефібрилятора, кардіомонітор, апарату для штучної вентиляції легенів, а також м’яких носилок стануть безперечними перевагами такої поїздки.

Компанія “Автомедик” пропонує якісні послуги з перевезення лежачих хворих і ряд інших послуг по абсолютно прийнятними цінами.

Компанія Автомедик перевезення хворих

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: