Перевезення хворих при COVID

Транспортування хворого сама по собі досить складна процедура, не кажучи вже про транспортування хворого з інфекцією COVID. Перевезення хворих по Україні, досить часто запитувана послуга, особливо в період пандемії. Таку перевезення можна здійснювати тільки з досвідченим персоналом і відповідним транспортом адже вона відрізняється своїми особливостями.

Особливості транспортування хворих на COVID

COVID – це вірусне захворювання. Тому, при транспортуванні хворого, перш за все, повинні бути дотримані всі запобіжні заходи. Для безпеки всіх учасників транспортування (хворого, супроводжуючих і медперсонал) проводяться спеціальні заходи. Оскільки COVID поширюється повітряно-крапельним шляхом, ці заходи спрямовуються на обробку всіх поверхонь, що б не інфікувати здорових людей.

З цією метою:

  • проводиться дезинфікування транспорту до перевезення і після неї за допомогою знезаражувальних засобів;
  • при перевезенні обов’язково у хворого до перевезення і після вимірюється температура;
  • під час перевезення медпрацівники стежать за показниками тиску, частотою пульсу і частотою дихальних рухів;
  • для транспортування хворих на COVID медперсонал і супроводжуючі обов’язково повинні використовувати захисні маски і рукавички.
  • простирадла для такого перевезення використовуються тільки один раз.

Види перевезення

Перевезення хворих до медичного закладу буває двох видів:

  • планова;
  • екстрена.

При стабільному стані хворого здійснюється планове перевезення. При такому перевезенні обов’язково потрібно підготувати потрібні документи для госпіталізації і речі, в яких хворий буде госпіталізуватися.

Екстрена перевезення здійснюється, коли є загроза життю людини. Або потрібно зробити невідкладне медичне втручання в стаціонарних умовах.

У таких випадках після проведених на місці заходів проводиться перевезення вузькопрофільних спецтранспортом. Тобто реанімобілем з підготовленою бригадою медиків.

Перевезення хворого в екстрених умовах

При COVID хворий може транспортуватися з різним ступенем ураження. Тому можуть знадобитися як реанімаційні, так і інші маніпуляції. В екстрених випадках важлива професійна своєчасна допомога медичних працівників. При найменшій підозрі на інфекційне захворювання обов’язково проводиться тест на COVID.

Перевезення хворих на COVID після виписки

При виписці хворого з лікарні, перевезення міська швидка допомога вже не здійснює. Але лікування в стаціонарі може бути недостатньо для повного одужання. І пацієнт буде перебувати вдома на амбулаторному режимі. Саме в такому випадку для хворого і його родичів виникає проблема з перевезенням.

Саме в такий момент потрібно підібрати приватного перевізника, який зможе надати кваліфіковані послуги. Адже пацієнт ще не зовсім здоровий. Для його транспортування в машині повинні знаходитися не тільки супроводжують, а й медичний працівник.

Перевезення лежачих хворих

Перевезення лежачих хворих процедура непроста і вимагає особливих знань і навичок. Тому вона здійснюється технікою зі спеціальним обладнанням. Тільки в такому випадку переміщення хворого буде безпечним.

Для лежачих хворих повинні бути дотримані обов’язкові умови:

  • перевезення проводить бригада, яка спеціалізується на захворюванні пацієнта;
  • транспорт з реанімаційним обладнанням;
  • зручні умови, як для хворого, так і медперсоналу.

Перевезення хворих по Києву

Замовити перевезення хворого по Києву можна звернувшись в компанію «Автомедік».

Ціна послуги буде залежати від виду перевезення (екстреної, швидкої або планової). Якщо пацієнт потребує спеціального супроводу, то компанія обов’язково направить реаніматолога.

Перевезення хворого досить складний процес і повинна виконуватися фахівцями. До того ж, в деяких випадках зволікання може коштувати життя людини. У будь-якому випадку відразу ж звертайтеся до фахівців.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: