Політика конфіденційності важлива для кожної компанії, і для нашої в тому числі. Вона говорить про те, що користуючись послугами транспортування хворих, всі ваші дані захищені, не піддаються розголошенню та оприлюдненню. Компанія з повагою ставиться до особистих даних вас і ваших родичів, і встановлює такі правила:

Політика конфіденційності компанії

 1. політика конфіденційності на сайті компанії Автомедік політика сайту https://avtomedic.com.ua/uk  встановлює правила зберігання, використання особистих даних.
 2. Користувач зобов’язаний ознайомитися з правилами сайту і погодитися з нашими умовами.
 3. Людина не може замовляти послуги, якщо він неповнолітній.
 4. Клієнт дає право отримувати розсилку на емейл про надання знижок, новин компанії та інших послуг, пов’язаних з транспортуванням хворих та інших послуг, наданих на сайті.
 5. https://avtomedic.com.ua збирає ті дані, які усвідомлено надаються компанії з метою використання сайту.
 6. 6.Фірма збирає мінімальну кількість інформації, яка необхідна для надання послуг і виконання запиту.
 1. Користувач повідомляється про збір даних. Фірма працює і збирає інформацію тільки відповідно до закону України.
 2. Компанію не цікавить дані про расову приналежність, політичні та релігійні погляди, сексуальні переваги, кримінальне покарання, про прийняття членства партій або організацій.
 3. Компанія не зберігає дані, які б могли будь-яким способом ущемити права людини.
 4. Компанія збирає дані про відвідування нашого сайту, трафік, про час перебування на https://avtomedic.com.ua.
 5. Так як компанія займається транспортуванням лежачих хворих , всі дані про пацієнтів знаходяться тільки в базі компанії. Діагнози, стан здоров’я, аналізи, результати обстеження та інша інформація не розголошуються нікому і не афішуються.
 6. Всі зібрані дані конфіденційні.

Мета застосування даних

Особисті дані застосовуються в мети обміну інформацією, надання знижок і новин, відповідно до закону країни. Зберігання даних регулюється законами:

 1. «Про телевізійних комунікаціях».
 2. «Про захист даних».
 3. «Про надання інформації».
 4. «Про підтримку засобів масової інформації державою і про журналістів».

Зберігання даних клієнтів

Дані зберігаються певний термін, регламентований компанією. Після того, як людина перестає бути клієнтом, дані видаляються.

Взаємодія з третіми особами

Компанія не передає ніякої інформації, крім певних випадків, пов’язаних із законодавством, на прохання уповноваженої особи. Наша компанія знає, що особисті дані – цінність для кожної людини, тому ми вживаємо всіх заходів для збереження вашої інформації, які добровільно передаються за допомогою сайту або особистої зустрічі з клієнтами.

Так як компанія особисто контактує із замовником і його родичами, може прибувати будинку у клієнтів, співробітники компанії не мають права розголошувати дані про місце проживання, матеріальні цінності, та іншої інформації. А також закритою залишається інформація, зв’язкова з перевезенням хворих родичів або знайомих.

На нашому сайті можуть розміщуватися посилання на сторонні сайти в інформаційних цілях. При кліки і переході за даними посиланнями дію нашої політики не поширюється.

Політика конфіденційності може бути змінена без повідомлення користувачів, але відповідно до закону України. Інформація про це міститься на сайті, рекомендуємо періодично переглядати цей розділ, щоб бути в курсі змін, що вступили в силу.