Що необхідно, щоб швидко і з комфортом перевезти хворого?

Хвороби, травми, інвалідність, а іноді і дуже похилий вік часто накладають на людину істотні обмеження в русі, а часом і зовсім позбавляють його можливості самостійно пересуватися. Але лежачому хворому, пристарілого людині, інваліду потрібно їздити на консультації до лікарів, діагностичні процедури, в санаторії, іноді – здійснювати переїзд на іншу квартиру, а при можливості – відвідувати благодійні та культурні заходи. Іноді потрібно переміщення не тільки по Києву та Київській області, а й виїзд в інші міста і країни на лікування, реабілітацію або з іншими цілями. Крім того, чимало лежачих хворих та інвалідів приїжджає на лікування до Києва на потягах, прилітає на літаках. Супроводжуючі далеко не завжди можуть забезпечити транспортування рідних і близьких, обмежених в русі.

Куди звернутися за допомогою? Хто допоможе вирішити задачу з перевезенням сидячого або лежачого хворого? Хто забезпечить йому комфортну і безпечне транспортування?

Таксі для інвалідів, або санітарний транспорт зі спеціалізованим обладнанням – найкомфортніше і безпечний засіб пересування для інвалідів, людей похилого віку і пацієнтів з важкими травмами. Медичне перевезtення хворого здійснюється в спецмашині, де пацієнт може бути розміщений і в кріслі-колясці, і на каталці. Якщо хворому категорично протипоказані будь-які рухи (наприклад, при травмах хребта), ми забезпечимо надійну фіксацію і іммобілізацію пацієнта

Якщо вам необхідно організувати перевезення хворого з лікарні або до місця лікування, додому або в санаторій, на вокзал або в аеропорт, замовляйте спецавтомобіль нашої компанії – краще автотранспортний засіб для людини, обмеженого в русі! Оснащення спецтранспорту сучасним медичним обладнанням дозволяє не тільки гарантувати пацієнту швидке і зручне переміщення по Києву та Київській області, а й забезпечити комфортну подорож в інші міста України.

Природно, що сім’ю хворого або літньої людини турбує питання організації супроводу. Як би не були відповідальні наші санітари, все одно пацієнтові в дорозі потрібна допомога та психологічна підтримка близьких людей. Це питання вирішене нашою компанією! Платна перевезення хворих в будь-який район міста, області і навіть за її межі здійснюється в супроводі рідних або близьких пацієнта. Спецтранспорт нашої компанії, який надається замовникам, може вмістити не тільки самого хворого на каталці або в кріслі-колясці, але і супроводжуючих його осіб – до трьох осіб. Це дозволяє не тільки забезпечити пацієнтові підтримку і турботу під час подорожі, а й заощадити на замовленні транспорту для супроводжуючих.

Як зустріти хворого на вокзалі або в аеропорту?

Подорож в інше місто, за кордон найчастіше справа приємна – якщо, звичайно, ви і ваші близькі знаходитеся в повному здоров’ї. Але іноді, на жаль, відпочинок, ділову поїздку або візит до родичів затьмарює травма, загострення серйозного захворювання, а то і кримінальне напад з нанесенням тілесних ушкоджень. Загалом, нещасний випадок, який зажадав госпіталізації і обмежив можливості пересування.

У чужому місті це особливо неприємно, оскільки перед хворим і його близькими маячить питання: як повертатися додому? Хто зустріне на вокзалі, в аеропорту? Хто дбайливо, безпечно довезе до лікарні, травмпункту або будинку хворого? Як, нарешті, піднятися на рідній сьомий поверх?

Іноді подібні питання стоять дуже гостро, наприклад, в разі травми хребта, черепно-мозкової травми. Навіть після операції людини не можна турбувати, потрібно створити йому умови повної нерухомості під час перевезення. Мережа в звичайне таксі він ніяк не зможе. Доставка лежачих хворих завжди вимагає спецтранспорту та допомоги санітарів.

Телефонуйте в нашу службу перевезення хворих, і ми зустрінемо хворого в аеропорту або на вокзалі! Зустрінемо зі спеціальним обладнанням, акуратно перенесемо в спеціалізований транспорт (де знайдеться місце і родичам), доставимо додому або в лікарню, донесемо до квартири або палати, а при необхідності – перекладемо прямо на ліжко.

Транспортування хворих з вивихом, забоєм, не надто небезпечним переломом ноги теоретично може здійснюватися на звичайному таксі, але їхати людині доведеться у вкрай некомфортному положенні. А ось якщо зламані кістки тазу – все-таки потрібен спеціалізований транспорт.

До нас по допомогу звертаються і в тих випадках, коли хворий прибув з іншого міста або країни після заздалегідь запланованого лікування. Наша допомога буде корисна: адже навіть після успішного лікування хворому може бути рекомендований постільний режим або він може бути обмежений у свободі рухів.

Перевезення лежачих хворих з квартири в квартиру

Кажуть, вдома і стіни одужувати допомагають! Тому повернення з лікарні і навіть санаторію в рідну квартиру для хворого – довгоочікуване свято. Але як організувати це повернення, якщо людина не в змозі пересуватися сам? Якщо він відноситься до категорії лежачих або сидячих хворих, а тим більше, якщо його зовсім не можна турбувати через травму хребта? Як внести в ліфт, як піднятися по сходах?

Схожа проблема встає перед родичами людини, який не може пересуватися сам, при зміні орендованої квартири, при переїзді в нове житло. Звичайний переїзд означає клопоти, але якщо треба перевезти не тільки меблі, техніку і речі, але і лежачого родича – обсяг турбот зростає на порядок.

Але ці клопоти можна покласти на фахівців: телефонуйте в нашу компанію, і ми допоможемо перевезти вашого родича додому з будь-якого пункту, а також надамо допомогу в організації переїзду лежачого хворого з квартири в квартиру

Наша спеціалізація – перевезення хворих на спеціалізованому транспорті, комфортному і адаптованому під потреби пацієнтів з обмеженнями в русі. У спеціальному автомобілі передбачено місце для каталки або крісла-коляски, а також спеціальні кріплення, що забезпечують повний спокій хворого пасажира під час поїздки. Досвідчений водій веде автомобіль дуже м’яко, що підвищує безпеку транспортування клієнта і забезпечує умови навіть для перевезення пацієнтів з травмами хребта.

Але швидка перевезення хворих по місту і області – тільки частина наших послуг.

Зверніть увагу: в обов’язки нашої компанії входить не тільки перевезення хворих, але і допомогу в їх транспортуванні до потрібного приміщення. Тому, якщо потрібно перенесення людини з спецтранспорту в квартиру – ми візьмемо на себе цю роботу, на якому б поверсі ви не проживали.

Забезпечуючи перевезення людей з труднощами в пересуванні, ми намагаємося оточити і їх самих, і супроводжуючих родичів максимальним комфортом. В автомобілі передбачені місця для членів сім’ї, друзів або інших осіб, які супроводжують хворого. Знайдеться місце і для невеликого багажу. Це дозволяє, наприклад, не думати про те, як і перевезення хворого додому з лікарні, доставити його речі. Або взяти в дорогу найнеобхідніше для людини – наприклад, постійно потребує покупець медичне обладнання.

Всі ці послуги дозволять вам повністю довірити весь процес транспортування лежачих хворих нашої компанії. Розумні ціни роблять послугу доступною. Телефонуйте – і ми вам допоможемо!

Санітарний транспорт (сантранспортом) – що це таке?

Санітарний транспорт використовується при необхідності транспортування хворих. Це зручний і швидкий спосіб доставки пацієнтів в будь-який район міста, а також по прігородам.К того ж, спецмашини, оснащені сучасним медичним обладнанням дають можливість подорожувати з комфортом не тільки в найближчі населені пункти, але і в інші міста. Варто відзначити, що такого роду транспорт є найкращим засобом пересування для інвалідів, людей похилого віку і пацієнтів з важкими травмами. Важливим залишається факт супроводу хворого. Дуже часто, задають питання про місткості сантранспортом. В даному випадку, таксі для лежачих хворих, крім самого пацієнта, може вміщати в себе до трьох осіб.

Варто відзначити, що замовити санітарний транспорт ви можете на будь-який зручний для Вас час і в будь-яке місце, будь то зі стаціонару додому, в поліклініку, в аеропорт, ж/д вокзал, на дачу і ін.