Чергування швидкої допомоги на захід

Всі великі заходи передбачають обов’язкове чергування швидкої допомоги. Будь-які емоційні сплески і сильні переживання підвищують ризики проблем зі здоров’ям. А коли велика кількість людей збираються на невеликій території, до стресу додаються цілком таки вимірні складності: недолік кисню, штовханина і підвищений травматизм. Сподіватися, що серед гостей заходу виявиться лікар, який зможе надати першу допомогу на місці, – як мінімум, інфантильно. Організувати умови для оперативного медичного втручання зобов’язані організатори заходу.

На яких заходах необхідна присутність швидкої?

На всіх без винятку, які відносяться до категорії масових. А також тих, в яких кількість запрошених менше, але сама причина зустрічі пов’язана з глибокими і сильними емоційними переживаннями. це:Чергування швидкої допомоги на захід

 • похорон і весілля;
 • дні народження;
 • концерти і шоу-програми;
 • публічні виступи політиків, громадських активістів;
 • бізнес-заходи (семінари, презентації, тренінги);
 • спортивні змагання;
 • народні гуляння.

На спортивних змаганнях можливо чергування декількох бригад швидкої допомоги, особливо якщо вид спорту пов’язаний з підвищеним травматизмом. Тим більше, що для професійного спортсмена вкрай важлива швидка допомога, яка дозволяє виключити серйозні наслідки для подальшої спортивної кар’єри.

Необхідно чергування швидкої допомоги на зйомках, якщо вони припускають каскадерські трюки і ризик.

На концертах і народних гуляннях необхідність присутності медиків зумовлена ​​великою кількістю людей в обмеженому просторі. У натовпі підвищується травматизм, і, як показує наша практика, допомога медиків на таких заходах потрібно завжди.

Чому варто замовити швидку допомогу заздалегідь?

У великих містах, таких як Київ, на щастя, швидка приїжджає швидко – хвилин за 15-20. Але чверть години – величезний проміжок часу для серцевого нападу, задухи або сильної кровотечі. Коли медик знаходиться на місці, він може надати необхідну допомогу відразу і буквально врятувати життя людини.

А якщо в місті інтенсивний трафік і дороги просто «стоять»? Для столиці ситуація більш ніж звична. Але для потерпілого це означає, що своєчасна допомога, швидше за все, не прийде …

Завдання організатора масового заходу, серед іншого, – це забезпечення безпеки гостей. І чергування швидкої допомоги – необхідна умова для цього. Краще нехай бригада медиків виявиться за підсумком не задіяні, що її не буде при необхідності.

Яку допомогу можуть надати медики швидкої?

На місці чергують фельдшери, які забезпечують першу допомогу в рамках своїх компетенцій:

 • виконують протокол при серцевому нападі;
 • зупинять кровотеча;
 • стабілізують дихання;
 • зупинять напад астми, задухи, алергічної реакції;
 • стабілізують кінцівки при травмі;
 • оперативно супроводжуватимуть потерпілого до медичного закладу, де є необхідна техніка та апаратура для подальшого лікування.

Незначні травми, наприклад, порізи, або перепади тиску медики чергової швидкої «виправлять» на місці, без госпіталізації людини. Вони володіють необхідною кваліфікацією для таких маніпуляцій і визначення, чи потрібна додаткова госпіталізація.

Як проходить чергування?

Замовляти бригаду швидкої допомоги на реанімобілі для чергування на масовому заході необхідно заздалегідь – хоча б за кілька днів. У спілкуванні з компанією, яка надає такі послуги, обговорюються всі подробиці: скільки годин триватиме чергування, де буде знаходиться пост швидкої, які особливості події (знову ж таки, до зйомок каскадерських трюків і екстремальних спортивних змагань медики повинні підготуватися додатково).

Бригада приїжджає на місце трохи заздалегідь, за годину-півтора до заходу і заступає на чергування. Весь цей час фельдшери і водій знаходяться на місці. Єдина причина, по якій вони можуть покинути пост – це транспортування потерпілого в лікарню.

При екстремальній ситуації лікарі швидкої надають потерпілому необхідну першу допомогу на місці, стабілізують його стан і при необхідності транспортують в найближчу лікарню. Пріоритет для державних лікарень з необхідним інвентарем і лікарським штатом.

Медики швидкої мають під рукою всі необхідні інструменти і медикаменти для надання екстреної допомоги. Природно, на місці знаходиться сучасний і оснащений за міжнародними стандартами реанімобіль для оперативної доставки хворого в медцентр.

Щоб дізнатися більше, як ми організовуємо чергування швидкої допомоги на заходах, зв’яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: