Ціна перевезення на реанімобілі в Києві

Реанімобіль ціна на поїздку медичною службою залежить в першу чергу від багатьох чинників. Іноді, можна побачити вартість і здивуватися: “Це досить дорого, чому?”. Щоб розуміти, за що береться така оплата, необхідно розібратися в факторах, що впливають на цінову політику фірм з транспортування лежачих хворих.

Реанімобіль ціна – від чого залежить?

Можна виділити наступні критерії оцінки такої послуги в Києві:

 • Собівартість реанімобіля. Крім покупки самого автомобіля такого типу, потрібен постійний технічний огляд і профілактика. Для того, щоб поїздка з хворим була максимально безпечною.
 • Купівля медичного обладнання. Це колосальні витрати. Крім того, потрібно ремонт навіть такого обладнання, його обслуговування і по можливості заміна на більш нові та сучасні апарати.
 • Зарплата водія і персоналу.
 • Зарплата співробітників з медичною освітою, які супроводжують пацієнтів при транспортуванні.
 • Медикаменти, які можуть знадобитися при реанімаційних діях, і ліцензія на них.
 • Ціна на паливо в місті, якому проводиться транспортування.

Це основні пункти, які формують вартість перевезення реанімобілем за 1 км.

Що таке реанімобіль?

Реанімобіль є медичний транспорт особливого призначення. Найчастіше такий тип медико-санітарного транспорту застосовується для того, щоб перевезти пацієнтів з клініки в клініку, з лікарні в аеропорт для лікування закордоном. А також з дому до медичного закладу або в будинок після виписки лежачого хворого. Зазвичай стан здоров’я пацієнта для перевезення на реанімобілі оцінюється як середньої тяжкості, тяжкий або вкрай тяжкий.

Ціна перевезення на реанімобілі в Києві

Це не просто автомобіль з можливістю статичного положення хворого. Такий транспорт обладнаний так, щоб при необхідності була можливість надання першої медичної допомоги. На рівні реанімаційного відділення в стаціонарній лікарні.

Також, супроводж

ують в реанімаційному автомобілі все мають медичну освіту. І достатні навички для проведення реанімаційних дій в різних екстрених випадках. Також лікарі мають достатню кваліфікацію для застосування необхідних медикаментів і обладнання.

Що обов’язково є в реанімаційному автомобілі?

Устаткуванню в реанімобілі приділяється особлива і першочергова увага. Реанімобіль ціна на перевезення, як вже було сказано багато в чому залежить саме від медичних апаратів. Є основний список обладнання, яким повинен бути оснащений реанімаційний автомобіль:

 • Монітор для контролю зміни серцевого ритму.
 • АІВЛ – це апарат, який забезпечує штучне вентиляцію легенів. Тобто допомагають дихати людині, у якого з тих чи інших причин організм не виконує цю функцію.
 • Прилад для вимірювання і контролю пульсу.
 • Дефібрилятор. Це апарат, який застосовують для терапії електричними імпульсами екстрено.
 • Апарат для вимірювання тиску.
 • Устаткування для зняття електрокардіограми.
 • Також, в деяких реанімобілі є все необхідне для контролю біохімічних показників крові.

Крім того, в самому автомобілі має бути достатньо вільного простору для надання реанімації. Причому простір необхідно для двох типів реанімаційних дій: церебральної, а також серцево-легеневої реанімації.

Яка ціна на транспортування в реанімобілі

Ціна транспортування лежачих хворих на реанімобілі по Києву за 1 кілометр зазвичай коливається від 18 до 25 грн. Що відносно Київської області, то в залежності від того, наскільки далеку відстань ціна може зростати на 5-7 грн за км. Також є фірми, які надають послугу міжміських перевезень, але в залежності від компанії ціна між двома населеними пунктами найчастіше фіксована.

Крім того, додатково може бути необхідна оплата за транспортування до машини, в залежності від кількості поверхів. У деяких фірмах це входить у вартість загальну, а в деяких немає. Тому, всі ці нюанси варто обговорювати заздалегідь. Важливо повідомити про поверсі, а також про вагу хворого.

Де замовити послугу перевезення реанімобілем?

Для того, щоб бути впевненим в оснащенні реанімобіля, а також кваліфікації супроводжуючого персоналу, необхідно звертатися в фірму з перевезення лежачих хворих. Також, слід перевірити як довго компанія на ринку подібних послуг і чи є необхідні ліцензії.

Компанія AVTOMEDIC , яка спеціалізується на перевезенні хворих реанімаційним автомобілем, гарантує справність всього обладнання. Так як комфорт і здоров’я пацієнта для нас понад усе. Реанімобіль ціна перевезення в AVTOMEDIC залежить від тривалості і відстані, остаточну вартість розрахує наш менеджер.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: