zvonok

Перевезення хворих
реанімобілем

Статті

Домашні засоби від болю в п’ятах – 5 ефективних методів лікування

Домашние средства от боли в пятках

Біль в п’ятах-це захворювання, яке ускладнює нормальний рух. Причини болю можуть бути різні, тому варто дізнатися їх, перш ніж починати лікування самостійно. Від запалення п’ят ефективні не тільки мазі з аптек, але підійдуть і домашні засоби.
Continue reading

10 натуральних болезаспокійливих засобів

Народные болеутоляющие средства

Під натуральними болезаспокійливими засобами ми маємо на увазі інгредієнти, які ви можете знайти на кухні, такі як імбир, перець і ягоди. Хто б міг подумати про це? У цій статті розповімо деякі з кращих природних засобів, щоб вбити біль. Ми також виявимо найпотужніші трав’яні болезаспокійливі засоби, які можна використовувати в якості природних болезаспокійливих засобів від болів в спині.
Continue reading

Перша допомога при ударах

Первая помощь при ушибах

Від падіння, зіткнення з гострими кутами або дверима не застрахований ніхто. Дуже часто ми не звертаємо уваги на дрібні травми, а потім дивуємося казна-звідки з’явилися синців.
Continue reading

Що робити при спазмах шлунка?

Спазм желудка

Практично кожна людина хоча б раз у житті стикався з шлункової болем. Вона може бути викликана переїданням, прийомом великої кількості гострої їжі, отруєнням або іншими причинами. Але іноді хворобливі відчуття виникають внаслідок спазмів.
Continue reading

Як підвищити гемоглобін

гемоглобин и как его повысить

У нормі концентрація гемоглобіну не повинна бути нижче 120 г / л. Основна функція гемоглобіну – переносити кисень. У всіх людей в капілярах легких кисень зв’язується з гемоглобіном. Молекули гемоглобіну в поєднанні з киснем переносять його з потоком крові до органів.

Continue reading

Порушення координації м’язів

Нарушение координации мышц

Багато ситуації можуть вплинути на наше здоров’я і, отже, на якість нашого життя, і, звичайно ж, можуть бути порушені наші дії. Ми навіть можемо говорити про клінічному випадку, званому порушенням координації м’язів, з точки зору наших рухів, який пов’язаний з координацією, поставою і довільним контролем.

Порушення координації м’язів – це нездатність виконувати руху через нездатність управляти м’язами. Це може статися з багатьох причин.

Continue reading

Як вилікувати тромбоз

Как вылечить тромбоз

Згустки крові перешкоджають циркуляції крові в організмі і коли вони присутні, це медичне умова називається тромбозом. Лікувати тромбоз потрібно!

Continue reading

Літня ангіна

Летняя ангина особенности, лечение

Ангіна – запальне захворювання піднебінних мигдалин. Хоча в отоларингології хвороба ототожнюють з гострим тонзилітом, існує ряд відмінностей: при тонзиліті температура не перевищує 39 °, біль стабільна; як правило, загострення хронічного захворювання. Ангіна. Температура вище 39,5 гострий біль не притаманна хронічна стадія, в основному – інфекційна природа.
Continue reading

Що потрібно знати про ревматизмі?

ревматизм

Не всяка біль в суглобах – це ревматизм, і існує багато типів ревматизму. Узагальнена думка про ревматизмі може ввести в оману, оскільки неправильний (самостійний) діагноз ускладнює лікування. Ревматизм здатний стати важким захворюванням, яке здійснює нормальне життя неможливою як через фізичного болю, так і з-за її психологічного впливу; почуття безпорадності, відчаю і т. д. Continue reading

Перша допомога при порізах

Порезы, виды порезов и первая помощь при порезах.

Різана рана – це пошкодження шкірних тканин внаслідок впливу ріжучого предмета. Поверхневі порізи, що зачіпають тільки дерму і підшкірний шар жиру, не вимагають спеціального лікування: досить лише зупинити кровотечу і обробити пошкоджену поверхню антисептиком.

Continue reading

Надання допомоги при гострій алергічної реакції

Аллергическая реакция и ее симптомы.

Алергія у людини може проявитися несподівано. Будь-яка речовина, будь-яка річ у навколишньому середовищі, будь-яка реакція може виявитися алергеном, будь то вкусила людину комаха, будь-яка їжа, компоненти тих чи інших медикаментів або вакцин.

Continue reading

Вакцина від короновіруса johnson & johnson

Вакцина johnson & johnson от короновируса

Пандемія вірусу Covid-19 – складна проблема, що виникла перед усім світом, і поліпшити її можна тільки за допомогою вакцини johnson & johnson або інших препаратів.
Continue reading

Кардіостимулятор – що потрібно знати про нього?

Кардиостимулятор

Кардіостимулятор – це невеликий пристрій розміром з кишеньковий годинник, який вставляється в грудну або черевну порожнину пацієнтам з проблемами серця. Кардіостимулятор може знадобитися людям з різних причин, але найбільш поширеною причиною є аритмія, при якій ритм серця виходить за межі норми.
Continue reading

Вакцина від короновіруса Moderna

Вакцина от короновируса Moderna

Covid – 19 – найбільш масштабна проблема 21 століття, яку можна вирішити карантинними обмеженнями і використанням вакцини Moderna. На даний момент це одна з небагатьох засобів на ринку, яке вже показало свою ефективність, в тому числі для дітей та вразливих груп населення. Continue reading

Вакцина CoronaVac від короновіруса

Вакцина CoronaVac от короновируса

Китайська вакцина CoronaVac з’явилася в нашій країні в лютому 2021 року і вже успішно працює, формуючи у населення імунітет до коронавірус, що заполонив світ.
Continue reading

Вакцина Супутник V

Вакцина Спутник V от короновируса

Вакцина Супутник V була зареєстрована в середині серпня минулого року. За цей час вона пройшла випробування на більш ніж 20 тисяч чоловіках, серед яких кожен 20 випробовував побічні симптоми у вигляді невеликої температури і ознобу. Фактично ці симптоми нормальні, точно такі ж, які може мати людина після щеплення від грипу.
Continue reading

Вакцина AstraZeneca (Covid)

Вакцина AstraZeneca от короносируса

Вакцина AstraZeneca – розробка Оксфордського університету, в честь якого надана друга назва цієї вакцини – Oxford.
Continue reading

Вакцина від коронавируса Pfizer

Вакцина Pfizer от короновируса

Вакцина Pfizer була зареєстрована в Україні ще 23 лютого 2021 року а 6 квітня український президент Володимир Зеленський заявив про укладення угоди на поставку 10 мільйонів доз препарату. Таким чином ця вакцина стане вже третьою після Covishield і Sinovac, про постачання якої домовилася влада.
Continue reading

Перевезення хворих при COVID

Перевозка больных при COVID

Транспортування хворого сама по собі досить складна процедура, не кажучи вже про транспортування хворого з інфекцією COVID. Перевезення хворих по Україні, досить часто запитувана послуга, особливо в період пандемії. Таку перевезення можна здійснювати тільки з досвідченим персоналом і відповідним транспортом адже вона відрізняється своїми особливостями.
Continue reading

Вакцини від коронавируса

Вакцины от коронавируса

Свої відомі вакцини від коронавируса через поширення COVID-19 в спішному порядку розробили і продовжують розробляти провідні фармацевтичні компанії світу. Незважаючи на те, що жодна з них не пройшла останнього, четвертого етапу клінічних досліджень, більшість з створених вакцин вже використовуються для щеплень від коронавируса по всьому світу.
Continue reading

10 найпоширеніших помилок при наданні першої допомоги

Ошибки при оказании первой помощи

Часто, коли хтось потрапляє в біду, на допомогу приходять сміливі і рішучі люди. Вони хочуть допомогти людині і поводяться безкорисливо і мужньо. Але через незнання медичних правил вони можуть завдати ще більшої шкоди жертві. Які ж можуть бути помилки при наданні першої допомоги?
Continue reading

Ціна перевезення на реанімобілі в Києві

Цена перевозок и на реанимобиле

Реанімобіль ціна на поїздку медичною службою залежить в першу чергу від багатьох чинників. Іноді, можна побачити вартість і здивуватися: “Це досить дорого, чому?”. Щоб розуміти, за що береться така оплата, необхідно розібратися в факторах, що впливають на цінову політику фірм з транспортування лежачих хворих.
Continue reading

Особливості перевезення лежачих хворих

Особенности перевозки лежачих больных

Перевезення лежачих хворих – це складний процес. Його мають виконувати тільки відповідні кваліфіковані служби. В іншому випадку транспортування принесе неприємні враження або навіть дискомфорт не лише хворому, а й всім людям, які були задіяні. А це в свою чергу може навіть погіршити стан його здоров’я. Continue reading

Медтаксі київ

Медтакси Киев

Якщо у Вас виникла необхідність перевезення хворого, який не може пересуватися самостійно, а також на звичайному автомобілі, тоді найкращий варіант – медтаксі. Тому, для комфортного перевезення лежачого хворого або інваліда, варто просто звернутися в «Автомедік».
Continue reading

Догляд за лежачими хворими

Уход за лежачими больными, советы и рекомендации

Як би ми не любили наших рідних, але стикаючись з серйозним захворюванням і недієздатністю близької людини, абсолютно кожен впадає в паніку. Питання тільки в тому, як швидко вдається адаптуватися до нової реальності!
Continue reading

Догляд за хворими після інсульту

Уход за больными после инсульта

Життя пацієнта після нападу різко змінюється і якщо не забезпечити повноцінний догляд за хворими після інсульту, то наслідки можуть бути несприятливими. Це небезпечне захворювання, спровоковане різким порушенням мозкового кровообігу. Близьким необхідно проявити максимум турботи, щоб повернути рідну людину до повноцінного життя. Реабілітаційний період залежить від тяжкості захворювання і тягнеться від декількох місяців до року.
Continue reading

Надання першої медичної допомоги

оказание первой медицинской помощи

Правильне надання першої медичної допомоги – основне завдання будь-якої людини, що опинилася свідком дорожньо-транспортної пригоди або іншої небезпечної ситуації. Знаючи послідовність дій, які необхідно виконувати до приїзду кваліфікованої допомоги, можна не тільки полегшити стан потерпілого, а й врятувати йому життя.

Continue reading

Перша допомога при вивиху

Первая помощь при вывихе

Перша допомога при вивиху, що це за травма і як її впізнати

Перша допомога при вивиху дуже важлива, так як подібна травма хоч і часта і менш важка, ніж перелом, але все ж небезпечна. Вивих є зміщення суглобових кінців кісток, внаслідок чого суглоб перестає виконувати свою основну функцію. Часто, вивиху не надають особливого значення, але насправді, наслідки від такої травми можуть бути не легше, ніж від перелому. А в тому випадку, якщо пошкоджений великий суглоб, то наслідки для здоров’я можуть бути навіть більш серйозними.

Continue reading

Перша допомога при отруєнні

Перша допомога при отруєнні харчовому

Харчове отруєння – вкрай неприємне захворювання, яке за статистикою швидкої допомоги, займає одне з перших місць за викликами. Для того, щоб хвороба не увінчалася летальним результатом вкрай важливо вчасно надати грамотну першу допомогу.

Виникнення токсикоінфекції, найчастіше, стає можливим завдяки потраплянню в організм людини патогенних мікроорганізмів або токсинів разом з їжею або напоями. Серед найнебезпечніших харчових продуктів, якими можна отруїтися, знаходяться м’ясо і м’ясні вироби (паштети, фарш, ковбаси, консерви), риба, молоко і молочні продукти (кондитерські вироби, що містять крем, морозиво), погано вимиті фрукти та овочі, алкогольні напої. Отруєння, причиною якого стали отруйні гриби, варто виділити в окрему групу.

Continue reading

Перша допомога при кровотечах

Первая помощь при кровотечениях

Внаслідок різноманітних пошкоджень людського організму виникають кровотечі. Це явище може бути дуже небезпечним не тільки для здоров’я, але і для життя людини. Тому основна мета першої допомоги при кровотечах – запобігти їх наслідки.

Кровотеча супроводжується витіканням крові з судин кровоносної системи назовні або всередині організму.

Continue reading

Перша допомога при переломах

Первая помощь при переломах - перевозка больных Киев

Перша медична допомога при переломах

Перелом – порушення цілісності кістки у відповідь на насильницьке вплив. Прийнято вважати, що 95% переломів пов’язані з травмами, а 5% – переломи патологічні, які виникають в хворобливо змінених кістках.

Continue reading

Перша допомога при опіках

Первая помощь при ожогах

Перша невідкладна допомога при опіках

Існує помилкова думка, що перша допомога при опіках повинна включати застосування масел (соняшникової, оливкової, обліпихової і ін.) Або соди, які наносять на обпечену поверхню. Робити цього не можна ні в якому разі, особливо при утворенні пухирів. За рахунок цього на поверхні опіку утворюється щільна кірка, яку медикам доводиться через якийсь час усувати. Це підвищує небезпеку інфікування, потрібно вживати всіх заходів, щоб зберегти цілісність бульбашок. По крайней мере, до потрапляння потерпілого в медичний заклад. Тільки там можуть їх усунути, якщо в цьому буде необхідність.

Continue reading

Перша допомога при зупинці дихання

Первая неотложная помощь при остановке дыхания

Перша невідкладна допомога при зупинці дихання

Своєчасно надана перша допомога при зупинці дихання впливає на подальший успішний результат. Коли серце зупиняється, мозок продовжує жити лічений час. Летальний процес звернемо якщо будуть прийняті необхідні реанімаційні заходи. До необоротних змін залишається мало часу.

Завдяки наданню першої медичної допомоги при зупинці дихання до мозку надходить кисень. Однак рівень припливу крові залишається мінімальним.

Continue reading

Перша допомога при обмороженні

Обморожение, какую представляет опасность

Перша медична допомога при обмороженні

Обмороження – процес пошкодження різних частин (кінцівок) тіла через знаходження тривалий період часу на вулиці або в холодному місці, під дією низьких температур. Воно може статися взимку, якщо температура в повітрі знижується до: -10, -20 градусів Цельсія і нижче. Однак, при високій вологості, під дією вітру може настати обмороження пальців рук навіть в осінньо-весняний період часу, при сильному холоді, морозах на вулиці. Перша медична допомога при обмороженні повинна здійснюватися негайно, оперативно.

Continue reading

Перша допомога при зупинці серця

Первая помощь при остановке сердца что делать

Перша невідкладна допомога при зупинці серця

Своєчасно і правильно проведена перша допомога при зупинці серця збільшує ймовірність повернення людини до нормальної життєдіяльності. Навіть молодість і зовнішнє здоров’я не є страховкою від різкого припинення роботи серця. Це може статися де завгодно: в приміщенні, транспорті, за межами населеного пункту. Припинення повноцінної роботи серця і органів дихання може викликати клінічну смерть. Професійні медики опиняються поруч не завжди, трапляється, що порятунок життя лягає на плечі людей, які опинилися поруч.

Continue reading

Перша допомога при травмах

Первая помощь при травмах

Перша допомога при травмах: різновиди ушкоджень і алгоритм дій.

Первая помощь при травмахПерша допомога при травмах повинна бути своєчасною. Від цього залежить подальший результат лікування потерпілого. Кожна людина, що опинився на місці події, повинен вміти це робити правильно в залежності від виду травми.

Зазвичай під терміном «травми» мають на увазі пошкодження будь-яких тканин організму і неможливість їх нормального функціонування. Причинами виникнення травм визначають зовнішні чинники. Вони можуть бути механічними, фізичними, хімічними і психологічними. Наприклад, до перших можуть ставитися удари або розтягування. Чим сильніше і довше вони впливають на організм, тим важче травми. Численні ушкодження тканин можуть супроводжуватися травматичним шоком.

Continue reading

Коронавірус COVID-19: шляхи зараження, симптоми, діагностика

Коронавирус COVID-19

Коронавірус COVID-19: шляхи зараження, симптоми, діагностика, проходження захворювання по днях

Практично всі коронавіруси в основному впливають на дихальну систему. При цьому інфекція може виражатися по-різному: від ГРВІ на легкій стадії розвитку до атипової пневмонії.

Continue reading

Транспортування хворих реанімобілем

Транспортировка больных реанимобилем

Транспортування лежачих хворих реанімобілем

Транспортування лежачих хворих – відповідальний захід, головним принципом якого має бути гіппократівським «Не нашкодь!». Щирого бажання допомогти, чуйності і турботи тут буде мало, потрібна хороша підготовка, фізична сила і спеціально обладнаний транспортний засіб. Безкоштовні послуги з перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями гарантуються, тільки якщо потрібна термінова госпіталізація. В інших випадках це лягає на плечі хворого, або його близьких.
Continue reading

Коронавірус, як з ним боротися. Поради ВОЗ

Коронавирус

Коронавірус, як з ним боротися?

У зв’язку з розширенням коронавируса у всьому світі генеральний ВОЗ Тедрос Адханом Гебрейесус оголосив в п’ятницю в Женеві “десять порад про те, як уникнути зараження коронавірусом”.

Continue reading

Таксі для інвалідів-колясочників

Такси для инвалидов

Таксі для інвалідів

Таксі для інвалідів, послуга в якій потребує досить багато людей. На жаль, люди з проблемами опорно-рухового апарату не можуть як вільно пересуватися, так і обмежені у виборі транспорту. Звичайні таксі не підходять з багатьох причин. Навіть якщо водій легкового автомобіля погодитися і допоможе з транспортуванням, тобто ряд нюансів через які це неможливо.
Continue reading

Симптоми і лікування остеопорозу

Остеопороз, симптомы и лечение

Остеопороз

Захворювання остеопорозом в початковій стадії супроводжується малою кількістю симптомів або протікає без симптомів взагалі. Найчастіше його можна переплутати з артрозом суглобів або остеохондрозом хребта. І тільки після появи першого перелому діагностується остеопороз.
Continue reading

Симптоми інсульту: як розпізнати катастрофу?

Симптомы инсульта

Симптоми інсульту

Життя сучасної людини неможливо уявити без стресу. Емоційне напруження позначається на стані судин, і особливо – на артеріях серця і головного мозку. У певний момент захисних ресурсів нашого організму може не вистачити для зняття судинної перевантаження. І стрибок тиску може привести до пошкодження життєво важливих органів. І якщо загроза серцю майже завжди супроводжується болем, то небезпечний стан головного мозку частіше протікає безболісно. Але які симптоми інсульту?

Continue reading

Хребет людини

Позвоночник человека

Як тільки наш далекий предок випростався і встав на ноги, то це унікальне досягнення, яке належить тільки людині, прославило його над усіма істотами на Землі, дало йому рухливість і вправність, які необхідні для того, щоб вижити на цій не дуже-то гостинній, повній небезпек планеті.
Continue reading

Чергування швидкої допомоги на захід

Дежурство скорой помощи на мероприятии

Всі великі заходи передбачають обов’язкове чергування швидкої допомоги. Будь-які емоційні сплески і сильні переживання підвищують ризики проблем зі здоров’ям. А коли велика кількість людей збираються на невеликій території, до стресу додаються цілком таки вимірні складності: недолік кисню, штовханина і підвищений травматизм. Сподіватися, що серед гостей заходу виявиться лікар, який зможе надати першу допомогу на місці, – як мінімум, інфантильно. Організувати умови для оперативного медичного втручання зобов’язані організатори заходу.
Continue reading

Симптоми розсіяного склерозу

Рассеянный склероз

Розсіяний склероз – це захворювання центральної нервової системи, яке має хвилеподібний хронічний характер. Для нього характерне осередкове ураження головного і спинного мозку – білої речовини. Причому осередки ці множинні. У патологічний процес може бути залучена і периферична нервова система, проте таке трапляється вкрай рідко.

Continue reading

Якщо у родича психічна хвороба

Психическая болезнь

На жаль, такі ситуації, коли у родича психічна хвороба, періодично зустрічаються в світі. І, перебуваючи в них, важливо зберегти власне психологічне здоров’я і, якщо можливо, допомогти хворому швидше видужати.

Continue reading

Типові помилки при першій допомозі

Ошибки при первой помощи

Дуже часто через незнання люди вдаються до абсолютно непотрібним методам, які можуть привести до погіршення критичної ситуації, коли необхідно надати першу допомогу якомога швидше. Ці способи дивним чином прижилися в побуті і поширені в суспільстві. Як діяти правильно, щоб не погіршити стан потерпілого, які можуть бути помилки при першій допомозі?

Continue reading

Що робити, якщо дитина впала з висоти?

Если ребенок упал с высоты

Поява в сім’ї довгоочікуваного малюка вимагає від батьків постійної турботи і уваги. Але, тим не менш, дуже часто трапляються випадки, коли діти у віці до року, залишившись хоча б на кілька секунд без нагляду, здатні моментально впасти з висоти і отримати травму.
Наскільки небезпечні ці падіння, які можуть бути наслідки і що робити батькам в подібній ситуації?

Continue reading

Подагра – підступна системна хвороба

Подагра

Вона нападає абсолютно несподівано, вперше без жодних попереджень і відразу валить з ніг в повному розумінні слова – ні ходити, ні стояти, ні лежати без сильного болю неможливо. Ім’я цієї хвороби – подагра.

Continue reading

Перша допомога при втраті свідомості

При потере сознания

Досить часто ніхто не замислюється про те, що зовсім випадково можна спостерігати як людина в звичайній обстановці може втратити свідомість, хоча нічого і не віщувало біди. І такі ситуації не так вже й рідкісні. Що ж потрібно зробити, щоб не стати заручником ситуації і швидко допомогти людині. Непритомність – стан, при якому людина не отримує кисень в мозок і кров. Це може статися не тільки з хворою людиною, а й зі здоровим.

Continue reading

Перша допомога при ударі струмом

Первая помощь при ударе током

Удар струмом або електротравму можна отримати в побуті, якщо зламалася розетка, будь-якої електроприлад або просто не дотримувалося техніка безпеки. Ці причини є основними чинниками отримання електротравми. Але також травми можна отримати і в вуличних умовах. Наприклад при обірваних проводах або при грозі з блискавкою, такий стан може бути смертельним для організму, якщо не була надана допомога.

Continue reading

Причини, ознаки та перша допомога при нирковій коліці

При почечной колике

Ниркова колька характеризується вираженим больовим синдромом, який обумовлений гострим порушенням відтоку сечі. Виникає цей стан через закупорку верхніх шляхів виведення сечі каменем, згустком крові, гною, слизу, відторгнуті тканинами нирки, перегину сечоводу, спазму. Причиною цього патологічного зміни є часто сечокислий діатез, але слід виключити великі камені, пухлини, туберкульоз нирки, травми, опущення нирок, запальний процес, алергічні реакції і анатомічні аномалії.

Continue reading

Правець – що це?

Столбняк

Правець – інфекційне захворювання. Дана інфекція призводить до інтоксикації ЦНС (центральної нервової системи). Відбувається судорожне скорочення м’язів тонічного і клонічного характеру.

Continue reading

Біль при апендициті: три термінових сигналу про допомогу

Боль при аппендиците

У людському тілі біль виконує роль сигналізації, повідомляючи про пошкодження. Існує негласне правило: чим більша загроза для життя, тим сильніше біль. Воно повністю підходить для апендициту – самого «популярного» захворювання в хірургії. Одного разу захворівши, людина назавжди запам’ятає свій стан в момент катастрофи саме завдяки особливостям больового синдрому. Однак для розуміння суті больових сигналів варто для початку розглянути і саме захворювання.

Continue reading

Виразка: причини, симптоми, лікування

Язва: причины, симптомы, лечение

Виразка – це сильне пошкодження стінки шлунка або йде за ним дванадцятипалої кишки.
Навесні часто відбувається загострення виразки. Якщо з’являється різкий біль в області шлунка, то хворому відразу слід викликати «швидку допомогу». З захворюванням жартувати не можна.

Continue reading

Інсульт – причини, симптоми і перша допомога

Инсульт - причины, симптомы и первая помощь

Інсульт – підступна хвороба, яка швидко молодіє і може застати зненацька. На сьогодні інсульт займає вже третє місце серед причин смерті після кардіо-судинних захворювань і раку. Крім того, ця хвороба найчастіше призводить до тривалої або довічної інвалідності.
Continue reading

Масажні столи – характеристики

Массажные столы

Масажний стіл є одним з найбільш затребуваних винаходів в сфері краси та здоров’я. Широке поширення вони отримали в фітнес-центрах, де вони служать для проведення спортивного масажу, в спа, салонах краси для косметологічних процедур і релаксирующих масажних технік, в установах охорони здоров’я для проведення сеансів лікувально-оздоровчого масажу.

Continue reading

Інфаркт міокарда: дії, симптоми

Инфаркт миокарда

Інфарктом міокарда називається гостре порушення кровообігу в серцевому м’язі з виникненням вогнищ некрозу. Небезпека стану в тому, що воно може привести до серйозних ускладнень, таких як:

  • порушення ритму серця;
  • зниження кров’яного тиску;
  • гостра лівошлуночкова недостатність;
  • кардіогенний шок;
  • раптова смерть.

Continue reading

Штучне дихання рот-в-рот

Искусственное дыхание

У житті можуть траплятися абсолютно різні ситуації, як із самою людиною, так і з його оточенням, друзями і родичами, навіть з незнайомими людьми, які за збігом обставин опинилися в безпосередній близькості. Ситуації можуть бути самими різними, саме тому кожна людина повинна володіти мінімальною кількістю навичок і умінь, в тому числі з надання долікарської медичної допомоги. Так, найбільш важливим умінням є надання першої допомоги у вигляді штучного дихання рот-в-рот. Про те, як зрозуміти, що людині необхідно штучне дихання, як підготувати потерпілого до такої процедури і як провести її і піде мова в цій статті.

Continue reading

Домашня аптечка – перевірте, чи є у вас все, що вам потрібно

Домашняя аптечка

У кожному будинку повинна бути аптечка, яка містить ліки, перев’язувальні матеріали та інші засоби для полегшення найбільш поширених захворювань або надання першої допомоги у важкій, але не загрожує життю ситуації. Вона трохи відрізняється від автомобільної аптечки, хоча деякі їх елементи однакові.
Continue reading

Чергування швидкої на захід в Києві

Дежурство скорой на мероприятии

Чергування швидкої на захід, чи варто взагалі замовляти таку послугу, напевно замислювався кожен організатор, як невеликих концертів, так і заходів з тисячами відвідувачів. Навіщо в кошторис включати ще і такі витрати, коли можна викликати звичайну швидку допомогу, в тому випадку, якщо комусь із присутніх стане погано. І з одного боку логіка в такому рішенні є. Але, на жаль заходи, нерідко є подіями з підвищеним ризиком для здоров’я людини. Це стосується і травм, і поганого самопочуття: серцеві напади, гіпертонічний криз і багато іншого.
Continue reading

Швидка допомога на захід, навіщо вона потрібна?

Скорая помощь на мероприятие

Швидка допомога на заходи – послуга, яку нерідко можна побачити в фірмах, що займаються перевезенням лежачих хворих. Навіщо потрібна оренда швидкої допомоги на захід, якщо при непередбачених обставин можна просто викликати невідкладну державну допомогу за номером 103? Вся справа в тому, що будь-які скупчення людей мають підвищені ризики для здоров’я людини. Це може бути пов’язано з хвилюванням на представленні нових бізнес ідей, гучною музикою на рок концерті. Або ж з небезпекою отримання травм на спортивних змаганнях.
Continue reading

Перевезення хворого в інше місто, особливості

Перевозка больного в другой город

Перевезення хворого в інше місто нерідко потрібна, коли лікар, необхідне обладнання або клініка знаходяться досить віддалено. У районних центрах і великих містах є набагато більше можливостей для надання медичної допомоги. Нове обладнання, лікарі високої кваліфікації, нерідко це може знадобитися хворому. Саме тому наша фірма також надає послугу транспортування не тільки по Києву, але і в інші міста.
Continue reading

Серцевий напад. Симптоми і перша допомога

Сердечный приступ

Серцевий напад

Серцевий напад є поширеним серед людей різного віку. І якщо людині, у якого почався напад не надати необхідну медичну допомогу, його серцевий м’яз може почати відмирати, що призведе до летального результату. Тому потрібно знати, як надати першу допомогу при такій ситуації.
Continue reading

Перевезення хворих по Україні

Перевозка больных по Украине

Перевезення хворих по Україні, послуга, яка потрібна в тих випадках, коли транспортування в інше місто звичайним літаком або поїздом неможлива. Найчастіше, це відноситься або до лежачих хворих, або ж до пацієнтів, які знаходяться в критичному стані. Крім того, це відноситься до хворих, здоров’я яких просто нестабільно або вимагає особливої ​​підтримуючої стан апаратури. В такому випадку, міжміський транспортування повинен забезпечувати спеціально обладнаний автомобіль.
Continue reading

Як і чим лікувати пролежні

Как и чем лечить пролежни

Лікувати пролежні, на жаль, проблема, з якою постійно доводиться стикатися при догляді за лежачими хворими. І, на жаль, часто мало кому вдається цього уникнути. Лікування такого порушення цілісності шкірного покриву нелегкий і тривалий процес. Для досягнення хорошого результату потрібні як матеріальні, таки тимчасові витрати. Частіше за все потрібно і спеціальний матрац, і засоби по догляду, і навіть медикаменти.
Continue reading

Правила транспортування хворих

Правила транспортировки больных

Правила транспортування хворих – це дійсно необхідно. Адже це особливий тип перевезення, який передбачає взаємодію з хворою людиною. Більш того, найчастіше, такою послугою користуються для лежачих хворих у вкрай важко стані або стані середньої тяжкості. Саме тому, суворе дотримання всіх правил і регламенту гостро необхідно. Так як при невиконанні того чи іншого пункту стан пацієнта може погіршитися, внаслідок чого здоров’я дуже постраждає. І, що найстрашніше, навіть може привести до летального результату.

Continue reading

Пристосування для лежачих хворих

Приспособления для лежачих больных

Організація комфорту для лежачого хворого – необхідна частина не тільки для його зручності, але і для гарного самопочуття і настрою. Тому пристосування для лежачих хворих є обов’язковим атрибутом простору навколо. Крім того, вони здатні стати частиною реабілітаційної програми. Пристосування різного роду також дуже допоможуть тим, хто здійснює догляд за хворим і значно спрощують різноманітні маніпуляції.

Continue reading

Перевезення лежачих хворих в Києві

Перевозка лежачих больных в Киеве

Перевезення лежачих хворих Київ – це досить затребувана і необхідна послуга, яка забезпечується спеціальною службою. Київ досить велике місто, столиця і обласний центр. Саме тому в Києві розташована велика кількість лікарень і клінік різної спеціалізації. Є кілька можливостей дістатися до лікарні. Перший – самостійно, коли не потрібно особливий транспорт і швидка допомога. Другий – ургентний випадок, коли здійснюється транспортування швидкою допомогою, після виклику. І третій, коли потрібно плановий огляд або візит на лікування лежачих хворих, що не забезпечує карета швидкої допомоги.
Continue reading

Пільги інвалідам в Україні

Льготы инвалидам в Украине

Інваліди – один з найбільш вразливих верств населення, тому держава всіляко піклується про людей з обмеженими можливостями надаючи різноманітні пільги та гарантії. Дана діяльність регламентується Законом України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» № 875-XII, редакція від 20.01.2018 року. Щороку соціальні стандарти переглядаються, що призводить до появи нових бенефитов.
Continue reading

Таксі для інвалідів

Такси для инвалидов в Киеве

Таксі для інвалідів та лежачих людей – актуальна послуга, яку ми надаємо нашим клієнтам. Чи не в залежності від того, чи страждаєте ви якимось недугою, вам хочеться опинитися вчасно в потрібному місці, переміщатися по місту і мати доступ до різних організацій. Це стосується медичних, культурних, адміністративних та інших організацій. Також можливий виклик таксі до літака або поїзда.
Continue reading

Ліжко для лежачих хворих

Кровать для лежачих больных

Ліжко для лежачих хворих, не просто зручність для хворого і тих, хто доглядає за ним, а ще й гостра необхідність. Спеціальна ліжко для людей з проблемами здоров’я, дуже важлива для підтримки стабільного стану і полегшення стану. Така необхідність зумовлена ​​тим, що лежачі хворі весь час проводять в ліжку, і ліжко це не просто час відпочинку, а постійне місцезнаходження.
Continue reading

Телефони екстрених служб

Телефоны экстренных служб

Телефони екстрених служб – то, що необхідно знати кожному. Адже від швидкості виклику тієї чи іншої служби може залежати навіть життя людини. Тому важливо, щоб при газовій витоку, пожежі, а також поганий стан здоров’я людини, як можна швидше викликали необхідну службу. Завдяки мобільного зв’язку, у нас є безліч прерогатив. І, основна з них можливість зв’язку з ким завгодно в будь-який час і в будь-якому місці. А що щодо виклику бригади, то це абсолютно безкоштовно з будь-якого телефону і оператора.
Continue reading