Послуги з перевезення хворих Київ

Послуги з перевезення хворих

Ми пропонуємо наступні послуги з перевезення «транспортуванні хворих»:

  • Перевезення (транспортування) хворих з лікувального стаціонару , діагностичного центру або будь-якого іншого закладу, з підйомом на поверх.
  • Транспортування (перевезення) хворих до медичних закладів для виконання діагностичних досліджень і процедур. (МРТ, КТ, рентген та ін.).
  • Транспортування (перевезення) лежачих хворих на дачу або до будь-якого місця.
  • Транспортування лежачих хворих по Києву та Київській області і в будь-який регіон України.
  • Зустріч і супровід на вокзалах і аеропортах .

Міжміський перевезення хворих

 Послуги транспортування хворих по Києву Одна з найбільш затребуваних послуг – міжміський перевезення хворих, оскільки почастішали випадки, коли потрібно доставити пацієнтів в Київську клініку. Пов’язано це з тим, що не у всіх населених пунктах є лікарні або клініки, обладнані всім необхідним для проведення складних операцій.

Наша компанія успішно займається міжміського перевезенням хворих. Послуга з перевезення хворих між містами набуває особливої ​​актуальності з огляду на те, що перевезення хворих в інших містах вимагає створення умов особливої ​​комфортності.

Спеціально обладнані автомобілі, професійні водії, а також бригада висококваліфікованих фахівців дозволяють здійснювати безпечну і швидку перевезення хворих людей між містами.

Міжміський перевезення хворих – виправдана необхідність

Якщо ви сумніваєтеся в потрібності подібних послуг і виправданості їх вартості, то поспішаємо вас запевнити в тому, що та ціна, яку ви витратите на перевезення хворих з інших міст до Києва, вже включає в себе послуги професійних і висококваліфікованих лікарів. Обладнані всім необхідним спеціальні автомобілі дозволяють надавати повний спектр необхідних медичних послуг.

 Транспортування (перевезення) лежачих хворих Крім того, варто відзначити, що міжміський перевезення хворих по Україні саме автомобільним транспортом усередині України є найбільш раціональним рішенням. Скажімо, аналогічну відстань можна подолати і за допомогою авіаперельоту, але вартість такого транспортування може виявитися по істині захмарною.

Транспортування хворих з регіонів до Києва, звичайно, послуга не з дешевих, але, як ви вже зрозуміли, вона себе повністю виправдовує, а часом є єдино можливим способом перевезти хворого в відповідну клініку .

Це буде актуально для міст, де немає можливості відправити хворого в вузькоспеціалізований лікувальний центр, який, наприклад, може бути тільки в столиці.

Обслуговування подій

 Перевезення (транспортування) хворих з лікувального стаціонару Наша компанія надає послуги медичного супроводу будь-яких масових заходів:

  • спортивні заходи;
  • корпоративні заходи;
  • концерти;
  • свята;
  • участь в знімальних процесах.
Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: