Перевезення хворих по Україні

Перевезення хворих по Україні, послуга, яка потрібна в тих випадках, коли транспортування в інше місто звичайним літаком або поїздом неможлива. Найчастіше, це відноситься або до лежачих хворих, або ж до пацієнтів, які знаходяться в критичному стані. Крім того, це відноситься до хворих, здоров’я яких просто нестабільно або вимагає особливої ​​підтримуючої стан апаратури. В такому випадку, міжміський транспортування повинен забезпечувати спеціально обладнаний автомобіль.

Перевезення хворих по Україні

Якщо лікарня з якихось причин не може забезпечити транспортування. Те доводиться шукати рішення даної проблеми самостійно. Для цього існують спеціальні служби, які забезпечують перевезення лежачих хворих з урахуванням всіх можливих реанімаційних дій і наявністю обладнання. Автомобілі в таких службах називаються реанімобіль або ж медичне таксі.

У чому особливість такої послуги?

Якщо стан пацієнта нестабільно, то ні в якому разі не можна нехтувати питанням медичного забезпечення в процесі поїздки. Що відносно медичного таксі, тобто ряд нюансів, які роблять його кращим варіантом для перевезення тяжкохворих.

  • Такі автомобілі мають спеціально обладнані кушетки. По-перше, завдяки цьому забезпечується статика хворого при транспортуванні. По-друге, вони безпечні навіть для пацієнтів з переломами хребта.
  • Можливість реанімаційних дій. Є необхідне обладнання, таке як дефібрилятор та інше. Що в разі екстреної ситуації дозволяє провести реанімацію і стабілізувати стан хворого. А іноді, і життя. Крім того, в реанімобілі достатньо місця для здійснення необхідних реанімаційних дій.
  • Медичне спостереження. Супроводжуючі співробітники мають необхідне медичне освіту. Тому, життя пацієнта знаходиться під пильним наглядом.
  • Відстеження стану здоров’я хворого. Також, медичне таксі оснащене обладнанням, яке допомагає відслідковувати зміни тиску, температури і пульсу. Щоб у разі дестабілізації негайно була надана медична допомога.

Та все це допомагає доставити хворого до пункту призначення з найменшими ризиками. Що дуже важливо для швидкого одужання або ж підтримування стабільного стану здоров’я, виключаючи погіршення і, найстрашніше, летальний результат.

Чи завжди можна скористатися послугою перевезення хворих по Україні?

Не кожна служба з транспортування лежачих пацієнтів погодиться на перевезення на далекі відстані. Це пов’язано з низкою технічних нюансів. Наприклад, якість дороги з одного в інший населений пункт або ж собівартість такої поїздки. Все залежить від правил роботи тієї чи іншої служби, технічне оснащення і кількість робочих машин, а також персоналу.

Але, крім того, є ще один найважливіший аспект, який вирішує, чи можлива перевезення хворих по Україні або ж немає. Цей стан хворого. Здоров’я пацієнта, першорядний і вирішальний фактор того, як далеко можна його перевозити. І тут вже необхідно робити вибір, що безпечніше: доставити хворого за місцем призначення або ж відкласти поїздку.

Чи можлива така послуга, може залежати від віддаленості необхідної локації. Наприклад, з Києва в Полтаву перевезення можлива, а ось з Києва до Івано-Франківська – немає. В такому випадку є сенс шукати фірму з перевезення лежачих хворих, яка виконує транспортування в будь-яку точку України.

Що важливо врахувати при перевезенні лежачих хворих по Україні?

Багатьох хвилює вартість. Вона залежить в першу чергу від тривалості і відстані поїздки. Крім того, медичне таксі може бути по-різному обладнано тими чи іншими медичними апаратами. Даний аспект також впливає на вартість такої послуги. Але точну суму розрахунку Ви можете дізнатися безпосередньо при підтвердженні замовлення перевезення хворих.

Дозвіл лікаря. Перш ніж перевозити хворого, важливо дізнатися про стан хворого у лікаря. Можливо, навіть доведеться провести огляд або обстеження. Всю інформацію про стан і необхідного лікування в момент перевезення обов’язково слід повідомити медичному працівнику, який буде супроводжувати пацієнта.

І, нарешті, не менш важливий момент – куди звертатися. Важливо підібрати службу, яка має всі необхідні сертифікати та дозволи, дипломи про відповідну освіту співробітників. А також чималий досвід в перевезенні хворих з різними діагнозами по Києву або ж Україні. Перевезення хворих по Україні повинна здійснюватися виключно в присутності супроводжуючого з медичною освітою.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: