Перевезення хворих – дуже серйозна і відповідальна справа, оскільки будь-які маніпуляції і стрес можуть справити вкрай негативний вплив на стан здоров’я. Тому для транспортування пацієнтів використовується особливий вид транспорту – реанімобіль. Чим він відрізняється від звичайного автотранспорту, ми сьогодні і поговоримо.

Перевезення хворих спеціалізованим транспортом

 реанімобіль для перевезення хворих Особливість реанімобіля – багатофункціональність, спеціальна конструкція і наявність медичного обладнання. Конструкція має на увазі можливість максимально стабілізувати хворого. Головне завдання – уникнути тряски навіть в умовах вітчизняних доріг з традиційним «ямковість» ремонтом. Для цього в таких машинах використовується м’яка пневмопідвіска. Голова хворого фіксується спеціальним тримачем для додаткового стабільності.

Крім того, в таких машинах просторий салон, який полегшує доступ медичного персоналу до хворого.

Реанімобілі оснащені необхідним набором реанімаційного обладнання, що розширює можливості допомоги лікарської бригади під час транспортування пацієнта. Є можливість підключити ШВЛ, апарати штучного дихання, інше обладнання. І, звичайно, в кожній машині є всі медичні препарати, які можуть знадобитися в екстрених ситуаціях.

Оскільки під час транспортування можуть бути непередбачені ускладнення перебігу хвороби, в автомобілі обов’язково присутній бригада досвідчених професійних медиків-реабілітологів і медик, який спеціалізується саме на профілі хвороби пацієнта.

Перевезення хворих реанімобілем буває трьох видів:

 1. екстрена (при гостро стані хворого і необхідності швидко отримати якісну медичну допомогу в лікарні);
 2. термінова (пацієнта перевозять з однієї лікарні в іншу для продовження лікування. Зазвичай – при діагнозі інфаркт міокарда);
 3. планова (перевезення додому або в лікарню для регулярного огляду. Час перевезення в такому випадку планується заздалегідь).

Транспортування лежачих хворих здійснюється машинами, до яких пред’являються наступні вимоги:

 • машина обладнана як повноцінна реанімаційна палата;
 • в ньому має бути комфортно пацієнтові і медичному персоналу;
 • бригада медиків спеціалізується на захворюванні пацієнта.

Транспортування хворих: основні умови і вимоги

Основні умови при перевезенні хворих наступні:

 • транспортування тільки спеціалізованим транспортом;
 • необхідний рівень стабілізації пацієнта;
 • дотримання інтересів пацієнтів;
 • наявність поруч з хворим професійних реабілітологів, готових до будь-яких екстрених ситуацій;
 • наявність необхідного препаратів і медичних препаратів.

У деяких випадках транспортування протипоказана – коли хворий в шоковому стані, їли у нього є гематома на голові (в такому випадку необхідний огляд хірурга на місці), з рясним внутрішньою кровотечею (його також необхідно зупинити до транспортування).

Головне завдання перевезення хворих – поліпшити стан пацієнта до прибуття в лікарню.

Як замовити реанімобіль в Києві

У компанії «Автомедик» ви можете замовити реанімобіль за цілком доступною вартості. Ціна перевезення залежить від її виду (екстрена, планова або швидка) і складності випадку (скільки реаніматологів та якого профілю повинні супроводжувати хворого). І обов’язкова умова – з транспортуванням не можна затягувати. Якщо знадобилася перевезення хворих, відразу телефонуйте фахівцям і викликайте реанімобіль, кожна хвилина в цьому питанні дуже цінна.

Цена перевозок и на реанимобиле

Ціна перевезення на реанімобілі в Києві

Транспортировка больных реанимобилем

Транспортування хворих реанімобілем