Image

Украина

Киев

Image

Контакты

095-629-72-72

068-311-15-51

Image

Email

avtomedic@i.ua

Перевозка больных Киев

Автомедик – перевезення лежачих хворих по Києву та Україні спеціалізованим транспортом (в тому числі і реанімобілем) при супроводі медперсоналу

Вартість Контакти

Перевезення хворих

Транспортування хворого Київ і перевезення хворого недорого в Києві

транспортировка больных киев

Перевезення хворих Київ

Транспортування хворих (перевезення хворого Київ) – це важлива частина сучасного суспільства  izobrazhenie-332 отже ціна в Києві не найменша. Така послуга є дуже потрібною і відповідальною, тому що вона має безпосередній вплив на подальше лікування хворої людини. І з цих причин, безпечне транспортування пацієнта по Києву (перевезення хворого Київ) – це непросто виклик карети швидкої допомоги, а це ціла комплексна послуга, що представляється професіоналами своєї справи.
Ви, ймовірно, цього і не знали, але перевезення хворих людей в Києві (Транспортування хворого) ділиться на кілька видів і на це впливає декілька чинників. Залежно від того, наскільки нагальними повинні бути перевози, їх можна розділити на: екстрені, термінові і планові .

  • Екстрене перевезення пацієнтів в Києві – це сама невідкладна форма доставки пацієнтів до медичного пункту. Воно проводиться у випадках гострих станів хворого. Коли потрібно в невідкладному порядку проводити операцію або діагностику.
  • Термінове лікарняне таксі (реанімобіль) – це транспортування хворого з інфарктом міокарда з одного лікувального закладу до іншого з метою продовження лікувальних процедур. Такі ситуації трапляються вкрай часто і тому нехтувати часом в цих випадках ніяк не можна.
  • А ось плановий медичний перевіз пацієнта здійснюється в тих епізодах, коли пацієнта та патенти Відправити в его місце проживання, або ж навпаки, в лікарню, щоб провести додатковий сеанс Перевірки его стану. Перевага даного виду в тому, что дату і Час такого перевезення можна обговорити заздалегідь, а значить и ВАРТІСТЬ буде набагато нижчих, чем у других.

Недорога швидка допомога таксі в Києві

До того ж така санітарна поїздка ймовірно буде поділена на типи використовуваного транспорту. Це може бути як перевезення-хворих-київ наземна машина, так і повітряний вертоліт.

Але навіть у разі, коли здійснюється перевезення неходячіх хворих в Києві (Транспортування хворого), використовуються далеко не найпростіші машини.

  1. В основному для цих цілей використовується спеціалізіруемой машина швидкої допомоги. Адже всередині у неї встановлена ​​спеціальна апаратура, за підтримки якої можна надати хворому першу допомогу, а також в можливості тривалих поїздок на всякий випадок в них також встановлюється реаніматор.
  2. Іноді, щоб перевезти хворого ймовірно використовувати навіть залізничний вагон, але це лише в самих запущених прецедентах.
  3. Санітарна авіація здійснюється тоді, коли тривалий перевіз по землі, або ж різкі рухи можуть тільки погіршити стан пацієнта.

 

Платне перевезення хворих людей на швидкої допомоги Київ

Ціна мед таксі може обговорюватися по-різному. Залежно від конкретної ситуації, оплата може здійснюватися вже після того, як була надана необхідна підтримка. Це робиться з урахуванням особливостей підходу до кожного конкретного випадку.

Медичні перевезення на реанімобілі в Києві

izobrazhenie-319Головне правило, яким в обов’язковому порядку користуються всі працівники подібних служб – це кваліфіковане медичне супроводження , з урахуванням всіх його потреб. Притому виконуватися воно буде протягом усього транспортного шляху. Професіонали знають, що робити в тій чи іншій ситуації, тому вам навіть не доведеться за щось переживати. Тим більше, що термінова хворих (Транспортування хворого) проводиться недорого.

Замовити перевезення хворого в Автомедик.

Скільки коштує транспортування хворих по Києву?
Визначити ціну перевезення пацієнта можна легко і просто. Для цього, слід визначити відстань між населеними пунктами. При перевезенні хворого транспортний засіб пройде відстань в одну сторону, а потім в іншу сторону. Якщо до цієї відстані додати заїзд до будинку, потім помножити на ціну пробігу медичного таксі, то можна визначити вартість послуги.
Як визначається вартість перевезення?
Визначити ціну перевезення пацієнта можна легко і просто. Для цього, слід визначити відстань між населеними пунктами. При перевезенні хворого транспортний засіб пройде відстань в одну сторону, а потім в іншу сторону. Якщо до цієї відстані додати 15-20 км на заїзд до будинку, потім помножити на ціну пробігу медичного таксі, то можна визначити вартість послуги.
Які умови митного контролю при транспортуванні через кордон?
Мед транспорт має привілеї при перетині кордону, йому дають «зелений коридор». Документи перевіряють як у супроводжуючих, так і у пацієнта і персоналу.
Як здійснити перевезення хворого комфортно, безпечно?
Перевезення хворих по Києву здійснюється професійними фахівцями: санітарами. У тому випадку, якщо потрібно пацієнтові допомогу лікаря, фельдшерів, то хворому допомагають кваліфіковані фахівці, які несуть відповідальність за стан хворого під час транспортування. Для виконання перевезення лежачих хворих по Києву надається спеціальний транспортний засіб, призначений для виконання транспортування, в ньому є необхідне обладнання. За певними стандартами і вимогами транспортування лежачих хворих по Києву відноситься до виду медичної допомоги. Перевезення хворого – проблема для родичів, близьких людей. Послуги медтаксі при проведенні транспортування – це додаткова послуга бюджетним, приватним поліклінікам. Пацієнти отримують безпеку, а також спеціальний догляд в процесі перевезення.
Що робити, якщо хворого потрібно підняти на поверх?
Санітари піднімуть пацієнта на будь-який поверх, це входить у вартість послуги Підйом може здійснюватися як лежачи, так на м’яких ношах або на каталці в положенні сидячи (при дозволі лікаря).
Скільки родичів може супроводжувати хворого?
Медичний персонал сідає біля водія а для супроводжуючих є 4 місця в салоні авто.
Як правильно вибрати медичне таксі?
Звернувшись до нас, ви зможете перевезти хворого по Україні , наші співробітники нададуть професійну допомогу пацієнтові при необхідності. Пасажири зможуть отримати належний догляд, безпечне транспортування. У спеціальному транспорті, в машинах є носилки, коляски з наявністю фіксації, для розміщення багажу, розкладні крісла для супроводжуючих людей хворої людини. У спеціальному автомобілі є набір обладнання для перевезення, це включає зручні і комфортні носилки, а також стаціонарні. Робота фахівців, де здійснюється перевезення лежачих хворих передбачає участь медпрацівників, санітарів. За приписами доктора перевезення виконується під наглядом фельдшерів.
Чи зручно перевозити хворого?
Догляд, комфорт, а також безпеку під час поїздки – все це потрібно для хворого, у якого важкий стан. Хворий під час перевезення розташований в лежачому положенні на зручній каталці. У цьому пристрої висота підголовні пристрою може легко регулюватися. За призначенням лікаря, хворий повинен бути в горизонтальному положенні або перебувати в напівсидячому положенні. Температурний режим під час перевезення хворого підтримується в оптимальному режимі.
На яких автомобілях здійснюється перевезення лежачих хворих по Києву?
Транспортні засоби, призначені для транспортування, є зручними та комфортними, тому що дорога може займати певний час, а маршрут може бути: від 800-1500 км, все залежить від місця призначення. Дискомфорту під час поїздки не буде, так як автомобіль обладнаний розкладний каталкою для лежачого пацієнта. Узголів’я носилок може регулюватися, пацієнт буде себе почувати зручно і комфортно.
Які речі і ліки можна брати з собою при транспортуванні за кордон?
Можна брати всі необхідні особисті речі (без бірок), необхідні ліки, крім психотропних. Не можна провозити зброю, предмети старовини.
Яка комплектація автомобіля?
Перевезення інвалідів по Києву здійснюється на надійних і зручних автомобілях, вони обладнані каталками. Машина для перевезення пацієнтів оснащена носилками (візком), кріслами для людей, які супроводжують людину. В автомобілі є кондиціонер, обігрівач, вільне місце для розміщення багажу.
Коли потрібно замовляти таксі для перевезення?
Перевезення інваліда – це відповідальний захід. Тому слід замовити автомобіль завчасно, обговорити всі деталі і необхідність присутності лікаря. 

Вартість перевезення

від 1000 грн
Перевезення хворих по Києву
від 1400 грн
Перевезення хворих в передмісті (Буча, Ірпінь, Ворзель та ін.)
від 12 грн/км
Перевезення хворих по Україні
від 1600 грн
Перевезення хворих реанімобілем по Києву (з кисневою маскою)

Корисно почитати

Перевозка лежачих людей

Перевезення лежачих людей

Основне призначення медтаксі – перевезення лежачих людей з одного пункту призначення до іншого. Особливість доставки лежачих людей у тому, що перевезення хворих на звичайному транспорті може призвести до несприятливих наслідків. …

Заказать машину для перевозки лежачего больного

Замовити машину для перевезення лежачого хворого

Як замовити машину для перевезення лежачого хворого У житті кожної людини виникає момент, коли необхідність замовити машину для перевезення хворого, інваліда або пенсіонера. Навіть якщо ви є власником власного автомобіля, …

Первая помощь при ожогах

Перша невідкладна допомога при опіках

Перша допомога при опіках Існує помилкова думка, що перша допомога при опіках повинна включати застосування масел (соняшникової, оливкової, обліпихової і ін.) Або соди, які наносять на обпечену поверхню. Робити цього …