Медтаксі Київ

Якщо у Вас виникла необхідність перевезення хворого, який не може пересуватися самостійно, а також на звичайному автомобілі, тоді найкращий варіант – медтаксі. Тому, для комфортного перевезення лежачого хворого або інваліда, варто просто звернутися в «Автомедік».

Медтаксі в Києві

Подібний транспорт для транспортування має ряд переваг, саме тому така послуга настільки затребувана в Києві. Це пов’язано також з тим, що в мегаполісі велику кількість лікарень, поліклінік, а також різних медичних центрів. Саме тому, перевезення хворих потрібно дуже часто, як по території Києва, також і між містами (або з населених пунктів в столицю).

Головне, що Ви можете отримати, це:

  • Кваліфікована медична допомога при перевезенні лежачих хворих та інвалідів.
  • Надання максимального комфорту хворому, а також спостереження медперсоналом.
  • Повна відповідність ціни і якості, у нас абсолютно доступні ціни.

Чи безпечна транспортування хворих в медичних таксі?

Так, ми з упевненістю можемо сказати, що перевезення хворих медтаксі в Києві від «Автомедік» – буде виконана максимально безпечно і комфортно для пацієнта. Все це завдяки тому, що в нашій компанії працюють виключно професіонали і висококваліфіковані співробітники з медичною освітою. Це як санітари, так і водії, всі співробітники фірми вміють надавати першу медичну допомогу. Якщо потрібно складний медичний догляд протягом транспортування, то хворого будуть супроводжувати медики і фельдшери.

Що важливо, наші автомобілі все оснащені спеціальним медичним обладнанням, яке може знадобитися під час перевезення хворого. Також, є все, що може знадобитися для термінових реанімують дій і стабілізації стану здоров’я. У медтаксі, хворий буде знаходитися в статичному положенні. І, навіть в разі поганих доріг, це ніяк не вплине на пацієнта і його стан здоров’я.

Медичне таксі – це не тільки зручність хворого, але і відсутність занепокоєння для родичів

По суті своїй, транспортування медичною службою таксі – це не просто перевезення, а один з видів медичної допомоги. Не завжди є можливість транспортування на звичайному таксі, а також викликати карету швидкої допомоги. І в такі моменти перевезення лежачого хворого або інваліда, стає дійсно проблемою не тільки для самої людини, що вимагає транспортування, а й для його родичів. Як перевезти? Як все організувати? Що зробити, щоб не нашкодити і не погіршити стан? І ще багато питань.

Саме для цього і існує послуга медтаксі. Вона буває, як у багатьох приватних клініках, так і існують окремі фірми, які займаються медичною транспортуванням, такі як «Автомедік». Завдяки такій послузі, родичі можуть бути спокійні, що з їх близькою людиною нічого не трапитися. І, якщо буде необхідно, хворому допоможуть в терміновому порядку. Крім того, співробітники дадуть відповідь на всі питання.

У чому ж переваги послуги медичного таксі в Києві фірми «Автомедік»?

У разі, якщо Ви звернетеся за послугою транспортування хворого до нас, Ви отримаєте ряд переваг:

  • Автомобіль – мікроавтобус, в якому обладнано все. Є місце для носилок або каталки, а також інвалідного крісла (якщо буде потрібно). Також є крісла для супроводжуючих і місце для необхідного багажу. Насалик і інвалідне крісло будуть добре зафіксовані для статичного положення хворого. І, звичайно ж, медичне обладнання для спостереження і підтримування стабільного стану і реанімаційних дій.
  • У нас є спеціальні носилки для перенесення хворого від медичного таксі і до нього. Вони досить м’які і фіксують пацієнта.
  • Супровід професіоналами. Наші співробітники мають медичну освіту, завдяки якому Ви зможете не турбуватися про здоров’я Вашого родича.
  • Вартість обмовляється до надання послуги.
  • Якісний сервіс і приємні ціни.

Як замовити послугу транспортування хворого?

Для замовлення послуги перевезення медичним таксі в «Автомедік», Вам достатньо зв’язатися з нами за вказаними номерами телефону. Після чого, необхідно озвучити діагноз, стан хворого і адреси, звідки везти і куди. Це необхідно для того, щоб співробітники розуміли, яке необхідне устаткування, чи потрібні лікарі і фельдшери або вистачить санітарів. Від цього залежить кінцева вартість.

Ми розповімо докладно про те, як слід підготувати хворого до транспортування, щоб все пройшло без ексцесів і з максимальним комфортом. Розповімо, як все буде проходити, і відповімо на всі питання, що цікавлять. Спокій, здоров’я і комфорт хворого і його родичів, для нас головне!

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: