Перевезення лежачих хворих з квартири в квартиру

Кажуть, вдома і стіни одужувати допомагають! Тому повернення з лікарні і навіть санаторію в рідну квартиру для хворого – довгоочікуване свято. Але як організувати це повернення, якщо людина не в змозі пересуватися сам? Якщо він відноситься до категорії лежачих або сидячих хворих, а тим більше, якщо його зовсім не можна турбувати через травму хребта? Як внести в ліфт, як піднятися по сходах?

Схожа проблема встає перед родичами людини, який не може пересуватися сам, при зміні орендованої квартири, при переїзді в нове житло. Звичайний переїзд означає клопоти, але якщо треба перевезти не тільки меблі, техніку і речі, але і лежачого родича – обсяг турбот зростає на порядок.

Але ці клопоти можна покласти на фахівців: телефонуйте в нашу компанію, і ми допоможемо перевезти вашого родича додому з будь-якого пункту, а також надамо допомогу в організації переїзду лежачого хворого з квартири в квартиру

Наша спеціалізація – перевезення хворих на спеціалізованому транспорті, комфортному і адаптованому під потреби пацієнтів з обмеженнями в русі. У спеціальному автомобілі передбачено місце для каталки або крісла-коляски, а також спеціальні кріплення, що забезпечують повний спокій хворого пасажира під час поїздки. Досвідчений водій веде автомобіль дуже м’яко, що підвищує безпеку транспортування клієнта і забезпечує умови навіть для перевезення пацієнтів з травмами хребта.

Але швидка перевезення хворих по місту і області – тільки частина наших послуг.

Зверніть увагу: в обов’язки нашої компанії входить не тільки перевезення хворих, але і допомогу в їх транспортуванні до потрібного приміщення. Тому, якщо потрібно перенесення людини з спецтранспорту в квартиру – ми візьмемо на себе цю роботу, на якому б поверсі ви не проживали.

Забезпечуючи перевезення людей з труднощами в пересуванні, ми намагаємося оточити і їх самих, і супроводжуючих родичів максимальним комфортом. В автомобілі передбачені місця для членів сім’ї, друзів або інших осіб, які супроводжують хворого. Знайдеться місце і для невеликого багажу. Це дозволяє, наприклад, не думати про те, як і перевезення хворого додому з лікарні, доставити його речі. Або взяти в дорогу найнеобхідніше для людини – наприклад, постійно потребує покупець медичне обладнання.

Всі ці послуги дозволять вам повністю довірити весь процес транспортування лежачих хворих нашої компанії. Розумні ціни роблять послугу доступною. Телефонуйте – і ми вам допоможемо!

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: