Ліжко для лежачих хворих

Функціональна ліжко для лежачих хворих

Ліжко для лежачих хворих, не просто зручність для хворого і тих, хто доглядає за ним, а ще й гостра необхідність. Спеціальна ліжко для людей з проблемами здоров’я, дуже важлива для підтримки стабільного стану і полегшення стану. Така необхідність зумовлена ​​тим, що лежачі хворі весь час проводять в ліжку, і ліжко це не просто час відпочинку, а постійне місцезнаходження.

Правильно підібрана, якісна спеціальне ліжко може полегшити постійний дискомфорт від хвороби. А також, посприяти якнайшвидшому одужанню (якщо хвороба піддається лікуванню, а не є лише можливість підтримки стабільного стану). Крім того, медичні ліжка допоможуть уникнути поганих наслідків від постійного лежачого положення.

 медичне ліжко для лежачих хворих

Що таке медичне ліжко?

Такий тип медичних меблів має особливу конструкцію. Ліжко складається з секцій, що дозволяє повністю регулювати її положення. Це відбувається за допомогою зміни кута нахилу. Така конструкція дозволяє змінювати положення хворого, що зручно як для догляду, так і для самої людини з проблемами здоров’я.

Основне поділ медичних ліжок, полягає в кількості робочих секцій.

  • Односекційні, які також можна назвати медичними кушетками.
  • Двосекційні ліжка для лежачих хворих.
  • Трьохсекційні.
  • чотирьохсекційні.

Від кількості секцій залежить зручність ліжка. Тому що чим більше секцій, тим більше варіацій положення для хворого. Відповідно в залежності від потреб і стану пацієнта, вибирають кількість секцій. Наприклад, якщо хворий з переломом хребта і йому необхідна статика і одне положення, то немає гострої необхідності в чотирьохсекційним ліжка.

Також, можна виділити ліжка з механічним і електричним управлінням. У першому випадку, зміна положення секцій відбувається “вручну”. А в другому за допомогою пульта управління, кнопок на самому ліжку.

Як правильно вибирати медичну ліжко?

Ліжко для лежачих хворих, повинна бути максимально зручна і відповідати всім вимогам. Незалежно від захворювання, важливо вибрати ліжко хорошої якості і без гострих кутів. Також, повинні бути колеса, щоб без незручностей можна було її пересувати з хворим.

Якщо необхідне перевезення лежачих хворих у Києві або територією України, компанія Автомедик до Ваших послуг.

Якщо пацієнту достатньо зміни положення висоти ніг і голови, то варто звернути увагу на ліжко з двох секцій. Такий тип підійде для хворих, яких чекає подальше одужання і постільний режим не більше 9 місяців.

Для тривалого перебування в ліжку (більше 6-9 місяців), краще придбати 3-х і 4-х секційну. Це допоможе постійно міняти положення та висоту, не тільки ніг і голови, але також і лежачи-сидячи. Важливо, щоб ліжко було багатофункціональна. Щоб без проблем міняти білизну, доглядати за хворим, а також, для перешкоди виникнення пролежнів.

 функціональне ліжко для лежачих хворих

Де придбати таку ліжко і яка її вартість?

Медичну ліжко можна придбати лише в спеціалізованих магазинах. На даний момент дуже великий асортимент звичайних і інтернет-магазинах медичної техніки. Якщо Ви не впевнені, яку ліжко вибрати, а лікар не підказав, зазвичай Вам зможуть допомогти менеджери. Спеціальну медичну меблі персонал магазину допоможе вибрати відповідно до вимог за діагнозом.

Вартість таких ліжок починається від 6,5 – 7 тисяч гривень (двосекційна). Ліжко з електроприводом на 4 секції, буде коштувати від 26 тисяч. Ціни, звичайно вказані без спеціальних матраців. Можна постаратися знайти б/у, що обійдеться Вам дешевше. Ліжко для лежачих хворих, які не нові, іноді продають мед центри, коли оновлюють меблі й устаткування.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: