Транспортування хворого після операції

 перевезти хворого після операції Київ

Якщо людина перенесла операцію, то йому потрібен особливий догляд, а якщо його потрібно перевезти на інше місце то це ціла пригода, що вимагають особливої ​​підготовки як хворого, так і його оточення. Також слід пам’ятати, що навіть якщо операція пройшла успішно, то це все одно згубно позначилося на здоров’ї пацієнта. Хворому після операції дуже легко нашкодити, тому їм повинні займатися тільки грамотні фахівці. Транспортуванням пацієнта займається або його сім’я, або лікарня, так само легко в інтернеті можна знайти спеціальні компанії займаються цією справою професійно.

Однією з таких є сайт АвтоМедік .

На цьому сайті ви без особливих проблем зможете замовити транспортування хворого з будь-якої лікарні куди вам завгодно. Також ви можете звернутися за номером (098) 086-05-07. Він є цілодобовим і зателефонувавши за нього, вам в будь-який час вам готові допомогти.

Перевезти хворого після операції в місті Київ та Київській області

Якщо ви вирішили не користуватися послугами платних компаній та перевезення виробляє лікарня, то вам слід проконтролювати, щоб в реанімобілі перебували кваліфіковані фахівці і ряд необхідного технічного обладнання. Серед них :

  • кардіомонітор;
  • апарат штучної вентиляції легенів;
  • пульсометр;
  • инфузомат.

Все це знадобиться вам, якщо раптом при перевезення хворого йому несподівано стане гірше і терміново знадобиться допомога.

Також дуже важливо грамотно підбирати маршрут і час перевезення. Адже якщо ви в годину пік повезете хворого через все місто, йому може стати гірше. Все це необхідно обговорити з вашим Перевощиков.
 транспортування хворого після операції ціна київ

Ціна транспортування хворого після операції

Ціна перевезення пацієнта може сильно відрізнятися в різних містах. Найчастіше ціна залежить від відстані на якого ви перевозите. Також ціна зміниться якщо ви перевозите хворого в важкодоступні райони, або використовуєте для цього незвичайний машини, а літаки або вертольоти. У такому випадку ціна може сильно зрости. Також можливо треба буде доплатити якщо хворого доведеться піднімати на кілька поверхів уверх (наприклад якщо ліфт у вашому будинку не працює).

В цілому перевезення пацієнта з лікарні додому давно вирішена проблема і нічого складного в ній немає і найчастіше вона не несе за собою проблем в пацієнтом, який погано переніс поїздку.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: