Чергування швидкої на захід в Києві

Чергування швидкої на захід, чи варто взагалі замовляти таку послугу, напевно замислювався кожен організатор, як невеликих концертів, так і заходів з тисячами відвідувачів. Навіщо в кошторис включати ще і такі витрати, коли можна викликати звичайну швидку допомогу, в тому випадку, якщо комусь із присутніх стане погано. І з одного боку логіка в такому рішенні є. Але, на жаль заходи, нерідко є подіями з підвищеним ризиком для здоров’я людини. Це стосується і травм, і поганого самопочуття: серцеві напади, гіпертонічний криз і багато іншого.

Чергування швидкої на заході

Тому, варіант з орендою швидкої допомоги на заходи буде не просто доцільний. А може навіть врятувати життя і далеко не одній людині. Тим більше, що чергування невідкладної допомоги – це також постійний нагляд, тому перша допомога потерпілому буде надана негайно. В даному випадку необхідно приймати рішення: незначна економія або ж безпеку найціннішого – людського життя.

Які послуги може надати чергова швидка допомога?

У багатьох виникає питання, а чи може орендована швидка допомога надати належне лікування і чи мають лікарі відповідну кваліфікацію. Чергування швидкої на заході має на увазі надання таких послуг:

  • Надання екстреної допомоги висококваліфікованими лікарями.
  • Вся можлива діагностика стану здоров’я за місцем.
  • Проведення реанімаційних дій.
  • Надання першої допомоги в разі травм.
  • Забезпечення необхідними медикаментами в разі, якщо потрібно стабілізація стану
  • хворого.
  • Термінова транспортування в найближчу лікарню, якщо це потрібно для порятунку життя.
  • Первинний огляд незалежно від медичної галузі скарг.

Крім того, що всі ці послуги може надати орендована невідкладна допомога в Києві – це не єдина перевага. Коли швидка допомога чергує за місцем заходи. Повністю скорочується час, який потрібен для того, щоб доїхала державна невідкладна допомога. У такому випадку всі заходи для стабілізації стану здоров’я і для порятунку життя потерпілого будуть надані негайно. А саме від часу може залежати чи зможуть лікарі врятувати хворого чи ні.

Що слід знати при замовленні послуги чергування швидкої допомоги?

По-перше, не варто забувати, що від масштабу заходу може залежати кількість машин швидкої допомоги. Наприклад, якщо це масштабний концерт або спортивні змагання, в якому беруть участь кілька тисяч чоловік, то однією єдиною машини або реанімобіля може не вистачити. Якщо ж це немасштабні відеозйомки, бізнес-конференції, то буде досить також і однієї машини швидкої допомоги.

Також, важливо враховувати специфіку заходу. Так як в деяких випадках можна обійтися звичайною каретою швидкої допомоги без спеціального медичного обладнання для надання реанімаційних дій. Або ж навпаки, передбачаються можливі травми та інше. В такому випадку краще перестрахуватися і замовити не просту швидку допомогу, а реанімобіль.

Наша служба швидкої допомоги Автомедік надає послугу оренди реанімобілів на заходи. Ми гарантуємо компетенцію наших медичних працівників, а також якість обладнання і медикаментів. Чергування швидкої на захід – це те що не варто нехтувати, так як коли питання стосується здоров’я та життя людини. Краще зайвий раз перестрахуватися, ніж наражати їх на небезпеку.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: