Перевезення лежачих хворих в Києві

Перевезення лежачих хворих Київ – це досить затребувана і необхідна послуга, яка забезпечується спеціальною службою. Київ досить велике місто, столиця і обласний центр. Саме тому в Києві розташована велика кількість лікарень і клінік різної спеціалізації. Є кілька можливостей дістатися до лікарні. Перший – самостійно, коли не потрібно особливий транспорт і швидка допомога. Другий – ургентний випадок, коли здійснюється транспортування швидкою допомогою, після виклику. І третій, коли потрібно плановий огляд або візит на лікування лежачих хворих, що не забезпечує карета швидкої допомоги.

Перевезення лежачих хворих Київ – що це за послуга?

Як вже стало зрозуміло, якщо ми говоримо про третій тип необхідної транспортуванні, то вона неможлива простим автомобілем. Це пов’язано, по-перше, з важким станом пацієнта. А по-друге з тим, що найчастіше їм потрібно пересування в лежачому стані в статиці. Саме тому такі служби гостро необхідні.

Яким транспортом проводиться перевезення лежачих хворих Київ?

Перевезення лежачих хворих Київ з важким стабільним і нестабільних станом здоров’я, а також знерухомлених, відбувається за допомогою спеціального транспорту. Такі автомобілі можна розділити на медичне таксі і реанімобіль.

  • Звичайна медичне таксі. Це автомобіль за формою і розміром схожий з каретою швидкої допомоги. У ньому є спеціальна кушетка (яка також може виконувати роль каталки або носилок) де пацієнт знаходиться статично. Також, є спеціально обладнана аптечка з усім необхідним.
  • Реанімобіль. Це по суті своїй та ж карета швидкої допомоги. Але, на відміну від медичного таксі, оснащення зовсім інше. Тут є необхідні медикаменти, а також медична апаратура. Це необхідно для спостереження за станом пацієнта, а також для підтримки. Реанімобіль обладнаний так, що в разі екстрених випадків, медичні працівники зможуть провести реанімаційні дії для стабілізації стану. А іноді і для порятунку життя.

Хто супроводжує транспортування лежачих хворих?

Другий важливий після самого автомобіля і обладнання момент – співробітники служб з перевезення лежачих хворих. Супроводжуючі тяжкохворих пацієнтів на медичному таксі (або реанімобілі) мають відповідну освіту. Так як цього вимагає специфіка даної послуги транспортування.

Медичні співробітники з середньою спеціальною освітою. По суті це може бути як медична сестра, так і медбрат, а також санітари. Під час супроводу вони контролюватимуть стан хворого. І, крім того, зможуть надати першу допомогу і зробити необхідні ін’єкції.

Лікарі або фельдшери. Працюють при супроводі хворих у важкому нестабільному стані. При необхідності можуть провести реанімаційні дії для стабілізації стану і порятунку життя.

Як замовити перевезення хворого?

Є кілька важливих етапів в замовленні послуги транспортування хворого:

  • Визначитися з вибором служби перевезення. Уточнити чиняться вони транспортування в необхідне Вам місце.
  • Повідомити про проблеми зі здоров’ям пацієнта, діагноз, особливості стану.
  • Вислухати рекомендації з підготовки до перевезення.
  • Призначити час транспортування. Важливо враховувати пробки і можливі незаплановані ситуації (ремонт доріг, аварії, через що доведеться міняти шлях). Так як надмірно швидка їзда може бути для хворого на шкоду.

Що дуже важливо – не упустити нічого важливого про стан хворого. Навіть якщо Вам здається, що інформація марна, краще повідомити зайве, ніж недосказати. Це може вплинути на здоров’я пацієнта під час перевезення.

Також, заздалегідь складіть список необхідних медикаментів для підтримки і стабілізації стану. Візьміть їх з собою. А перед поїздкою, якщо пацієнт у свідомості підготуйте його не тільки фізично, а й морально. Так як спокійне психологічний стан важливо для здоров’я не менше, ніж фізичне.

Як вибрати хорошу службу доставки лежачих хворих?

Це не звичайне таксі, саме тому дуже важливим є вибір служби. Це не той випадок, коли є сенс економії. При виборі служби важливо керуватися наступними критеріями: досвід, кваліфікація персоналу, наявність необхідного транспортного засобу і обладнання. Попередньо Ви можете попросити показати автотранспорт і дипломи фахівців.

Служба з транспортування хворих Автомедік має сучасне обладнання і максимально комфортні транспортні засоби. Також, наш персонал з медичною освітою гарантує якісне обслуговування. Перевезення лежачих хворих Київ вимагає підвищеної уваги і відповідальності, що ми гарантуємо.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: