Таксі для перевезення лежачих хворих

Таксі для перевезення хворих

Вибір таксі для перевезення хворих – досить складне завдання, тому що від професіоналізму персоналу компанії, в яку ви звернетеся, а також від якості та правильного технічного оснащення транспортного засобу залежатиме стан пацієнта. Людина, яка не має можливості пересуватися самостійно, має відчути мінімум дискомфорту від транспортування. У деяких випадках від правильності перевезення хворого навіть залежить його стан.

Автомобили, используемые для транспортировки больных

Транспортування лежачих пацієнтів насамперед вимагає комфортного місця для розміщення людини в салоні. Більшість приватних компаній використовує для мед таксі мікроавтобуси. Іноді під потреби сервісу переобладнають легкові транспортні засоби, але вони підходять не всім пацієнтам.

В автомобілі, в якому перевозять лежачого хворого, має бути подоба пандуса для того, щоб людину можна було внести до салону та винести з нього. Крім того, у транспортному засобі обов’язково передбачають набір для невідкладної медичної допомоги, якщо людині у дорозі стане погано.

Багато компаній при наданні послуги мед таксі також залучають супроводжуючих, які стежать за станом пацієнта. Родичі не завжди можуть поїхати з хворим, через що присутність фахівця дуже важлива.

Нерідко разом із таксі для перевезення хворих можна замовити додаткові послуги, серед яких:

  • Огляд пацієнта перед транспортуванням;
  • Перевезення від ліжка до ліжка;
  • Супровід хворого на лікаря;
  • Допомога в оформленні до клініки, пансіонату або будь-якої іншої установи.

При виборі мед таксі краще звертатися до перевірених організацій, що мають належну кількість позитивних відгуків від реальних клієнтів. Якщо йдеться про тяжкого хворого, то зволікання у роботі фахівців може коштувати йому здоров’я та навіть життя.

Як визначається вартість медичного таксі

Послуги медичного транспорту завжди дорожчі, ніж звичайне таксі, тому що сам процес є більш трудомістким та відповідальним. Якщо клієнта цікавить лише перевезення пацієнта на транспортному засобі з однієї точки в іншу, йому доведеться заплатити мінімальну вартість. Послуги за типом перенесення людини сходами, спуск на ліфті, підготовка до транспортування та багато іншого оплачуються окремо. Вартість завжди можна уточнити у диспетчера компанії, до якої звернулися.

Підготовка лежачого хворого до транспортування

Цій процедурі варто приділити особливу увагу. Перед тривалим транспортуванням слід спостерігати за станом пацієнта. При необхідності краще замовити мед таксі із супроводом, взявши з собою всі необхідні медикаменти. Людині, особливо якщо йдеться про людей похилого віку або інвалідів, потрібно повідомити про переїзд, щоб не викликати стрес.

У день, коли призначено транспортування хворого, проводиться так звана медикаментозна підготовка, але її призначають за психологічної нестабільності пацієнта. Краще відмовитися від їди за дві години до виїзду. Це дозволить знизити ризик нудоти у дорозі. Лежачим хворим, як правило, при переїзді надягають підгузки, щоб вони могли за необхідності сходити до туалету.

У будь-якому випадку, перед транспортуванням потрібно проконсультуватися з лікарем. Рекомендується довіряти спеціалістам весь процес перевезення, щоб уникнути непередбачених обставин. Зараз важливим правилом є наявність результату тесту на коронавірус або сертифіката, що підтверджує проходження вакцинації. Без цих документів деякі таксі для перевезення хворих можуть відмовитись від транспортування людини.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: