Домашня аптечка – перевірте, чи є у вас все, що вам потрібно

У кожному будинку повинна бути аптечка, яка містить ліки, перев’язувальні матеріали та інші засоби для полегшення найбільш поширених захворювань або надання першої допомоги у важкій, але не загрожує життю ситуації. Вона трохи відрізняється від автомобільної аптечки, хоча деякі їх елементи однакові.

Домашня аптечка

Якщо ви не впевнені, чи відповідає аптечка вашим потребам, перевірте, що вона повинна містити і чим її потрібно дооснастити.

Аптечка завжди повинна бути в одному місці. Призначений член домогосподарства повинен регулярно доглядати за нею, щоб видалити застарілі ліки і укомплектувати відсутньою. Аптечка повинна бути в недоступному для дітей місці.

Хоча існують деякі стандарти для вмісту, аптечка першої допомоги повинна бути максимально персоналізованої. Щоб вона могла протидіяти нашим найпоширенішим недугам.

Вміст аптечки в домашніх умовах має включати ліки, мазі і аксесуари для перев’язки.

Перша група включає в себе анальгетики і жарознижуючі засоби. Також повинні бути такі, які протидіють діареї та інтоксикації. Ми часто страждаємо від здуття живота і запорів, тому варто прийняти деякі заходи для зменшення таких проблем.

Антигістамінні препарати і мазі також корисні в багатьох ситуаціях. В осінній сезон в нашій домашній аптечці не повинно бути нестачі в ліках для боротьби з симптомами застуди та грипу. Тут вам можуть знадобитися деякі ліки проти кашлю і болю в горлі.

У разі порізів або ударів необхідні пластирі, бинти, гелі для ран, перекис водню. А також стерильні компреси, перев’язувальні затискачі і одноразові рукавички.

Відсутність примусу або спеціальних положень, що стосуються обладнання аптечки, не повинно звільняти вас від обов’язку володіти їй. Комплектація аптечки займе буквально кілька хвилин. А її вміст може врятувати здоров’я, а іноді і життя.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: