Масажні столи – характеристики

Масажний стіл є одним з найбільш затребуваних винаходів в сфері краси та здоров’я. Широке поширення вони отримали в фітнес-центрах, де вони служать для проведення спортивного масажу, в спа, салонах краси для косметологічних процедур і релаксирующих масажних технік, в установах охорони здоров’я для проведення сеансів лікувально-оздоровчого масажу.

Масажні столи

У світі найбільшого поширення набули два види: складні і стаціонарні. Але, завдяки широкому спектру пропонованих виробів – можна купити масажний стіл відносно недорого.

Характеристики складних масажних столів

Складні конструкції дуже легкі в застосуванні. Вони не займають багато місця в складеному положенні і двох зручно транспортувати. За це їх називають “валізами”. Через невелику вагу, їх часто використовують для виїзних сеансів масажу, або для особистого використання. Але і багато салонів краси, з невеликою відвідуваністю воліють теж використовувати складні версії. Адже навіть в розкладеному вигляді вони займають менше місця, ніж стаціонарний масажний стіл. А при дефіциті площі, його можна легко пересунути або скласти до появи наступного клієнта у косметолога або масажиста. У складеному вигляді він легко поміститися в багажник навіть невеликої машини. А його невелика вага не стане перешкодою при транспортуванні.

Складні столи для проведення сеансів масажу витримують масу до 150 кг. А деякі моделі розраховані до 200 кг ваги пацієнта. Можна купити їх недорого і швидко. Але варто звернути увагу на особливості конструкції, на наявності санітарно-гігієнічних сертифікатів і на термін гарантії виробника. Адже все це важливі чинники для успішної роботи і довговічності придбаного стола.

Єдиним мінусом складних масажних столів – ці столи не підходять для сильних навантажень. При виконанні спортивного або медичного масажу або при великій вазі клієнта, потрібно використовувати стаціонарний масажний стіл.

Використання стаціонарних масажних столів

Для роботи з великими навантаженнями на поверхню і при великій відвідуваності салону краще використовувати великий стаціонарний стіл.

Подібні версії витримують навантаження по масі тіла до 300 кг. Мають велику стійкість, в порівнянні з розкладними столами. А їх зовнішній вигляд більш солідний і респектабельний, що немало важливо для дорогих салонів і спа. Також стаціонарні масажні столи купити недорого можна. Але модель все одно буде коштувати дорожче своїх складних побратимів. Адже і термін експлуатації такого столу набагато довший і технічних можливостей для виконання процедур стіл надає набагато більше.

Технічні характеристики стаціонарних столів

Крім стійкості і довговічності, одним з переваг стаціонарного масажного столу є регулювання положення пацієнта. Адже в деяких випадках клієнт повинен прибувати весь масаж в певній позі і при цьому йому повинно бути зручно. Найпростіші масажні столи мають одну секцію, але є вдосконалені моделі з 12 секціями. Завдяки такому великому набору секцій, стіл можна трансформувати в будь-яке положення зручне або необхідне для клієнта. Найбільшою точності регулювання дозволяє досягти механічн

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: