Таксі для інвалідів

Таксі для інвалідів та лежачих людей – актуальна послуга, яку ми надаємо нашим клієнтам. Чи не в залежності від того, чи страждаєте ви якимось недугою, вам хочеться опинитися вчасно в потрібному місці, переміщатися по місту і мати доступ до різних організацій. Це стосується медичних, культурних, адміністративних та інших організацій. Також можливий виклик таксі до літака або поїзда.

Таксі для інвалідів (Київ)

Звичайно, весь громадський транспорт повинен бути спеціально обладнаний так, щоб люди з обмеженими можливостями могли б також їм користуватися. Це стосується тротуарів і доріг. Але, на жаль, в нашій країні «вільний простір» для інвалідів знаходиться тільки на початковій стадії. І ми сподіваємося, що в майбутньому ця ситуація зміниться в кращу сторону.

Ми пішли далі і забезпечили вільне переміщення інвалідів по місту і не тільки. Наше таксі для інвалідів – це реальна можливість доїхати до пункту призначення комфортно і швидко.

Транспортування інвалідів: вимоги

Для транспортування людей з обмеженими можливостями необхідний не тільки відповідний персонал, а й найголовніше – спеціально обладнані автомобілі.

Наші автомобілі оснащені всім необхідним:

 • Зсувні бічні двері.
 • Пандус.
 • Салон, що вміщає до 8 чоловік.
 • Фіксуючі ремені в салоні.
 • Супровід професіоналів.
 • Кліматичне обладнання, що підтримує потрібну температуру в салоні.
 • Нековзне покриття підлоги.

Вся поїздка буде продумана до дрібниць від точки А до точки Б.

Транспортування лежачих хворих – це одна з найскладніших процедур. Ми допомагаємо перевозити лежачих людей похилого віку, людей із зайвою вагою, інвалідів. Під час перевезення положення визначає лікар і фіксує ременями безпеки для більш комфортного переїзду.

Транспортування хворих – комфорт, перш за все!

Комфортна перевезення в першу чергу пов’язана з автомобілем, в якому будуть перевозитися люди. Це повинні бути виключно спеціальні транспортні засоби, де є достатньо місця, як для коляски, так і для мед.персонала і супроводжуючих (передбачено місце для багажу).

До головних переваг нашого таксі можна віднести:

 • Спеціальні автомобілі.
 • Послуги з завантаження/розвантаження клієнта.
 • Фіксація крісла або каталки.
 • Доступна ціна.
 • Добродушне ставлення до клієнта.

Транспортування інвалідів стане більш сприятливою, якщо заздалегідь підготувати людину до перевезення. Не варто нервувати його перед переїздом. Перш за все, варто пояснити маршрут, як ми будемо переміщатися, хто буде супроводжувати, який буде автомобіль. Особливо це стосується дітей інвалідів. Дуже важливо щоб вони відчували себе спокійно і захищено. Не варто рясно годувати і поїти до переїзду. У свою чергу, наш персонал потурбується, щоб не було ніякого дискомфорту, а поїздка пройшла легко і ненав’язливо для всіх.

Таксі для інвалідів: індивідуальний підхід

Завдяки парку автомобілів, великому досвіду перевезень, висококваліфікованому персоналу ми забезпечуємо високий рівень перевезень інвалідів. Будь-яка транспортна операція здійснюється з урахуванням особливостей стану кожного клієнти. Виклик таксі для інвалідів проходить в найкоротші терміни, персонал діє чітко і злагоджено. Завдяки такому підходу клієнтів, які нам довіряють, стає все більше.

Попередню консультацію можна отримати у нашого менеджера, який заздалегідь уточнить всі нюанси і розповість, чим конкретно ми можемо допомогти. Завдяки злагодженій роботі команди фахівців ми можемо гарантувати швидку комфортне транспортування в супроводі медичного персоналу.

Таксі для інвалідів – ми знаємо, як це зробити!

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: