Що необхідно, щоб швидко і з комфортом перевезти хворого?

Хвороби, травми, інвалідність, а іноді і дуже похилий вік часто накладають на людину істотні обмеження в русі, а часом і зовсім позбавляють його можливості самостійно пересуватися. Але лежачому хворому, пристарілого людині, інваліду потрібно їздити на консультації до лікарів, діагностичні процедури, в санаторії, іноді – здійснювати переїзд на іншу квартиру, а при можливості – відвідувати благодійні та культурні заходи. Іноді потрібно переміщення не тільки по Києву та Київській області, а й виїзд в інші міста і країни на лікування, реабілітацію або з іншими цілями. Крім того, чимало лежачих хворих та інвалідів приїжджає на лікування до Києва на потягах, прилітає на літаках. Супроводжуючі далеко не завжди можуть забезпечити транспортування рідних і близьких, обмежених в русі.

Куди звернутися за допомогою? Хто допоможе вирішити задачу з перевезенням сидячого або лежачого хворого? Хто забезпечить йому комфортну і безпечне транспортування?

Таксі для інвалідів, або санітарний транспорт зі спеціалізованим обладнанням – найкомфортніше і безпечний засіб пересування для інвалідів, людей похилого віку і пацієнтів з важкими травмами. Медичне перевезtення хворого здійснюється в спецмашині, де пацієнт може бути розміщений і в кріслі-колясці, і на каталці. Якщо хворому категорично протипоказані будь-які рухи (наприклад, при травмах хребта), ми забезпечимо надійну фіксацію і іммобілізацію пацієнта

Якщо вам необхідно організувати перевезення хворого з лікарні або до місця лікування, додому або в санаторій, на вокзал або в аеропорт, замовляйте спецавтомобіль нашої компанії – краще автотранспортний засіб для людини, обмеженого в русі! Оснащення спецтранспорту сучасним медичним обладнанням дозволяє не тільки гарантувати пацієнту швидке і зручне переміщення по Києву та Київській області, а й забезпечити комфортну подорож в інші міста України.

Природно, що сім’ю хворого або літньої людини турбує питання організації супроводу. Як би не були відповідальні наші санітари, все одно пацієнтові в дорозі потрібна допомога та психологічна підтримка близьких людей. Це питання вирішене нашою компанією! Платна перевезення хворих в будь-який район міста, області і навіть за її межі здійснюється в супроводі рідних або близьких пацієнта. Спецтранспорт нашої компанії, який надається замовникам, може вмістити не тільки самого хворого на каталці або в кріслі-колясці, але і супроводжуючих його осіб – до трьох осіб. Це дозволяє не тільки забезпечити пацієнтові підтримку і турботу під час подорожі, а й заощадити на замовленні транспорту для супроводжуючих.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: