Перевезення хворих з лікарні додому

Перевезення лежачих хворих з лікарні додому є дуже затребуваною послугою в наш час. Транспортування пацієнтів, які внаслідок свого захворювання не можуть самостійно пересуватися, самі сидіти – досить складна і багатокомпонентна процедура.

Перевезення лежачих хворих з лікарні додому по Києву і області

 замовити перевезення хворого з лікарні додому в Києві Як же забезпечити своїх близьких комфортної та безпечної перевезенням? Це питання легко вирішити, якщо за справу візьмуться професіонали.

Перевезення лежачих хворих можлива або з лікарні додому, або з дому до лікарні.

Головним завданням під час транспортування лежачого пацієнта – забезпечення максимального комфорту. Для комфортного переміщення багато чого не потрібно. Чиста білизна – головне що становить комфортабельності. Теплу ковдру і зручна подушка не мало важливі. При несприятливих погодних умовах пацієнта загортають спеціальним теном для захисту і від снігу, і від дощу.

Транспортування здійснюється в спеціально призначених для цього автомобілях. Великий салон такої машини обладнаний всім необхідним. Перевезення індивідуального хворого має не менше значення, ніж сама терапія.

Для успішної медичної евакуації потрібно висококваліфікований, чуйний і уважний персонал. Вести машину повинен професійний водій.

Стан самого автомобіля грає велику роль. Усередині повинна бути відповідна температура. Оптимальна – +24 градуси за Цельсієм. У спекотну погоду необхідний кондиціонер. Автомобіль повинен бути оснащений ношами різних видів, м’якою ліжком та кріслами-каталками. Також ковдрами, подушками для створення зручностей.

Вимоги до переміщення лежачих пацієнтів прості:

  • Оцінка стану хворого. Від правильності оцінки буде залежати весь процес транспортування.
  • Підбір транспорту. Планування маршруту та правильне положення хворого є значущим питанням.
  • Доставка пацієнта з машини в будинок. Розглянути всі можливі варіанти.

 перевезення хворих з лікарні додому в Києві Якщо хворий у свідомості потрібно підготувати його психологічно, так як це позначається на ньому сильним стресом. Цим можуть займатися як близькі родичі, так і медичний персонал.

Спілкування з родичами і пацієнтом обов’язково. Їм детально розповідають про майбутній маршрут.
Використовуючи послуги нашої компанії, ви можете бути спокійні в високій якості їх виконання. Ми надаємо транспортування хворих всіх ступенів тяжкості, в будь-якому положення.

Замовити перевезення хворого з лікарні додому

Підбір транспорту для кожного пацієнта індивідуальний. Автопарк представлений санітарним транспортом, і навіть реанімобілями. Склад медичної бригади може змінюватися в залежності від ситуації, тяжкості стану. Це може бути лікар, санітарна бригада, фельдшер. У разі необхідності спеціалізована медична допомога буде надана навіть в дорозі.

Перевезення лежачих пацієнтів проводиться може проводиться планово. Доступність цін, зручність і комфорт – три найважливіших характеристики нашої компанії. Замовити перевезення хворого з лікарні додому ви зможете у нас!

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: