Види транспортування хворих

Види та способи транспортування хворих

Ряд сучасних компаній пропонує різні види транспортування хворих , суть яких описує дана стаття.

Мабуть, більшість людей користуються транспортом практично щодня, адже цього вимагає скажений темп сучасного життя. На жаль, не рідкісні випадки, коли людина не може цього зробити самостійно, наприклад через хворобу, або перебуваючи в постопераційному періоді. Інваліди, люди постоперационного стану і літні – ось категорії громадян, які потребують транспортної допомоги, щоб поміняти лікувальний заклад, потрапити до лікаря або в інше місто.

Транспортування хворих , види якої диктуються особливостями їх стану, повинна проводитися компетентними людьми в плані фізіології і впливу на неї факторів, що виникають під час перевезення.

Планова транспортування

Цей вид має місце, коли потрібно перевезти пацієнта:

  • на прийом і назад,
  • в аеропорт, на дачу або вокзал,
  • до родичів.

Це прерогатива виключно комерсантів, так як державні служби подібним не займаються. Однак звернувшись до фірми, що має придатні засоби транспортування і кваліфікований персонал, можна отримати послугу на вищому рівні.

Екстрена транспортування

Як вже зрозуміло з назви, цей вид передбачає ургентну ситуацію. Лежачих хворих перевозить швидка для госпіталізації в стаціонар з профільним відділенням.

Коли пацієнта необхідно перевезти в стаціонар іншого регіону, знову не обійтися без комерційних служб.

Особливості перевезення хворих різного ступеня тяжкості

Все види транспортування пацієнта проводяться з урахуванням його стану. У разі, коли стан транспортується задовільний, не потрібна зайва медікаціі, але присутністю фахівця і наявністю носилок нехтувати не варто.

Середній ступінь тяжкості вже передбачає особливу увагу до критичних параметрах здоров’я і дотримання планових рекомендацій лікаря, поряд з профілактикою ускладнень.

Перевезення при важкому ступені – це чуйний контроль вітальних функцій разом з обов’язковою симптоматичною терапією.

Вкрай важкий стан може бути чревате необхідністю штучної легеневої вентиляції, реанімації та інших дій, які передбачають присутність бригади лікарів.

Все способи транспортування хворих повинні базуватися на прояві турботи, такту і уваги, тому покладати цю відповідальну справу варто на перевірених і сумлінних фахівців.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: