Як зустріти хворого на вокзалі або в аеропорту?

Подорож в інше місто, за кордон найчастіше справа приємна – якщо, звичайно, ви і ваші близькі знаходитеся в повному здоров’ї. Але іноді, на жаль, відпочинок, ділову поїздку або візит до родичів затьмарює травма, загострення серйозного захворювання, а то і кримінальне напад з нанесенням тілесних ушкоджень. Загалом, нещасний випадок, який зажадав госпіталізації і обмежив можливості пересування.

У чужому місті це особливо неприємно, оскільки перед хворим і його близькими маячить питання: як повертатися додому? Хто зустріне на вокзалі, в аеропорту? Хто дбайливо, безпечно довезе до лікарні, травмпункту або будинку хворого? Як, нарешті, піднятися на рідній сьомий поверх?

Іноді подібні питання стоять дуже гостро, наприклад, в разі травми хребта, черепно-мозкової травми. Навіть після операції людини не можна турбувати, потрібно створити йому умови повної нерухомості під час перевезення. Мережа в звичайне таксі він ніяк не зможе. Доставка лежачих хворих завжди вимагає спецтранспорту та допомоги санітарів.

Телефонуйте в нашу службу перевезення хворих, і ми зустрінемо хворого в аеропорту або на вокзалі! Зустрінемо зі спеціальним обладнанням, акуратно перенесемо в спеціалізований транспорт (де знайдеться місце і родичам), доставимо додому або в лікарню, донесемо до квартири або палати, а при необхідності – перекладемо прямо на ліжко.

Транспортування хворих з вивихом, забоєм, не надто небезпечним переломом ноги теоретично може здійснюватися на звичайному таксі, але їхати людині доведеться у вкрай некомфортному положенні. А ось якщо зламані кістки тазу – все-таки потрібен спеціалізований транспорт.

До нас по допомогу звертаються і в тих випадках, коли хворий прибув з іншого міста або країни після заздалегідь запланованого лікування. Наша допомога буде корисна: адже навіть після успішного лікування хворому може бути рекомендований постільний режим або він може бути обмежений у свободі рухів.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: