Транспортування тяжкохворих

Безпечна та комфортна транспортування хворих людей різного ступеня тяжкості

Незважаючи на розвивається безбар’єрне середовище не завжди є можливість безпечно і комфортно доставити хвору людину в потрібне йому місце. Навіть при сторонньої допомоги цей процес може супроводжуватися безліччю труднощів:

  • недоступністю інфраструктури,
  • відсутністю безбар’єрного середовища,
  • вкрай важким станом здоров’я людини.

В цьому випадку слід скористатися наданої нами послугою з транспортування тяжкохворих людей. Незважаючи на наявний попит серед пацієнтів, дана послуга не так широко поширена і надається далеко не у всіх медичних установах.

Транспорт

транспортування тяжкохворих пацієнтів Київ

Для швидкого та комфортного транспортування людини в першу чергу необхідний оснащений і спеціалізований транспорт. Наш автомобільний парк реанімобілів має все необхідне обладнання для забезпечення максимально комфортних умов при транспортуванні пацієнтів будь-якої вікової категорії та ступеня тяжкості стану. Умови перевезення заздалегідь встановлює лікар, виходячи зі стану здоров’я клієнта. Швидкість доставки, комфортні умови і безпеку пацієнта – основні пріоритети при транспортуванні тяжкохворих людей.

Обладнання

Наявність необхідних медичних апаратів, інвентарю, обладнання та високотехнологічного обладнання дозволяє нам забезпечити максимальну безпеку хворого під час перевезення, що обумовлює високу якість послуги, що надається по перевезення тяжкохворих людей незалежно від ступеня тяжкості стану людини.

Персонал

Кваліфікований і навчений персонал , застосовуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта і з огляду на їх особливості в процесі перевезення, забезпечує необхідні комфортні умови для транспортується людини. Важливо, що наші бригади працюють цілодобово і здатні забезпечити, як планову, так і екстрену транспортування пацієнтів. При оформленні даної послуги Вам потрібно буде вказати адресу відправної точки поїздки і адреса кінцевого пункту. З метою забезпечення максимального комфорту і безпеки хворого при перевезенні, необхідно також вказати особливості здоров’я, які повинні бути враховані нами при його транспортуванні в потрібне установа або місце.

Широкий спектр необхідного обладнання, необхідне технічне оснащення, наявність спеціалізованого транспорту, професійно навчений персонал – все це обумовлює високу якість надання послуги з перевезення тяжкохворих людей незалежно від вікової категорії та ступеня тяжкості їх стану.

Додаткова інформація:

Вартість транспортування хворих вказана у відповідному розділі сайту.

Детальніше дізнатися про послугу, а також оформити її можна по телефону (режим роботи цілодобово): + 38 (050) 353-33-16

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: