Як вибрати хороший рідкий колаген для суглобів

Багато людей навіть не підозрюють про те, наскільки важливо, щоб суглоби функціонували правильно. Незалежно від віку, проблеми з суглобами ускладнюють повсякденне життя. Рух – один з найважливіших видів людської діяльності. Що ж можна зробити, щоб воно не приносило біль?

Колаген для суглобів – чому це того варто?

Колаген – це білок, який міститься, зокрема, в кістках, зубах, шкірі та волоссі людини. Це основний будівельний блок суглобового хряща. Його недолік негативно позначається на функціонуванні всього організму. Він часто вражає людей, що мають проблеми з суглобами в колінах. З віком вміст колагену в організмі знижується. Це природний і неминучий процес. Тому дуже важливо регулярно поставляти це поживна речовина, наприклад, у вигляді харчових добавок.

Рідкий колаген для суглобів – саме вигідне рішення

У багатьох людей виникають проблеми з ковтанням таблеток і капсул. Саме для них був розроблений рідкий колаген для суглобів. Вміщені в ньому інгредієнти швидко допомагають організму повернутися до нормального функціонування. Крім того, в ньому містяться вітаміни, які зміцнюють організм. Найбільш поширена рекомендація – пити по одному флакону в день для поліпшення функції суглобів. Лідером серед компаній, що пропонують рідкий колаген, є Flexus – перевірений швейцарський виробник БАДів.

Що повинен містити хороший рідкий колаген?

  • Хондроітин сульфат
  • Глюкозамін сульфат
  • Гіалуронова кислота
  • яблучна кислота
  • Лимонна кислота
  • Аскорбінова кислота

Всі ці інгредієнти сприяють регенерації суглобів і необхідні для підтримки нормального рівня кальцію в організмі. Правильна концентрація активних речовин також має безпосереднє відношення до психічного стану людини. Фізичне і душевну рівновагу – основа здорового способу життя.

Що таке гідролізат колагену II типу?

Це білок, що містить антигенні епітопи. Ця речовина є неденатуровані. Це означає, що при введенні в організм він взаємодіє з Т-лімфоцитами. Що це означає для звичайної людини? Його поєднання з природним білком організму допомагає поліпшити функцію суглобів. Він зменшує жорсткість кісток і, отже, знижує біль при русі. Забезпечення організму адекватною дозою цього інгредієнта робить позитивний вплив на повсякденне функціонування.

Колагеновий порошок в якості харчової добавки

Колагеновий порошок – це відмінна харчова добавка. Варто ввести його в свою кухню. Дуже легко поєднується з іншими продуктами. Він також часто є основою дієти, рекомендованої фахівцями. При використанні разом з іншою біологічно активною добавкою, такий як порошок кореня куркуми, він надає приголомшливе дію. Хороший колаген для суглобів швидко змусить організм функціонувати більш ефективно. Колаген – це білок. Він безпечний для організму. Звичайно, можна його передозувати. Таке трапляється, але дуже рідко. Якщо людина не впевнена в тому, як правильно приймати колаген, йому слід проконсультуватися з фахівцем.

Колаген найкраще вживати між прийомами їжі, запиваючи достатньою кількістю води. Тривалість лікування цим препаратом повинна залежати від самопочуття людини, що вживає колаген. Найбільш поширений період становить близько трьох місяців.

Колаген особливо рекомендується людям, які ведуть малорухливий спосіб життя – вони часто проводять більшу частину робочого часу за письмовим столом. Він також відмінно підходить для людей, що піддаються інтенсивним і раптовим фізичних навантажень. Колагеновий порошок може використовуватися всіма людьми, які хочуть уникнути проблем з суглобами в майбутньому.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: