Транспортування інвалідів

Бувають ситуації в житті, коли нам необхідно перевезти хворого людини в межах Києва, між містами або транспортувати в іншу країну. У зв’язку з тим що, що не щодня доводиться стикатися з транспортуванням хворого в повсякденному житті, виникає маса питань, які необхідно вирішити для вибору оптимального виду транспортування. Перевезення може знадобитися для проведення діагностики, до медичного закладу, або для реабілітації в санаторно-курортну зону.

Транспортування інвалідів: комфорт і безпеку

 транспортування інвалідів в києві Обов’язково необхідно враховувати, що рішення з транспортування хворих та інвалідів має бути максимально комфортним для них, не створювати додаткового стресу або можливих ускладнень, це можна забезпечити виключно при використанні спеціально обладнаного транспортного засобу. Ми з Вами прекрасно знаємо, які можуть бути пробки в Києві, або як несподівано може змінитися погода, крім того під час транспортування, хворому може стати погано, його може знудити або вони може втратити свідомість. Відповідно оптимальним рішенням буде найняти професіоналів для транспортування хворого або інваліда по Києву, області, між містами і країнами, тільки професіонали запропонують оптимальне рішення, і виконають транспортування швидко і якісно. Наші машини обладнані всім необхідним, а так само системою вентиляції і кондиціонування.

СУПРОВІД, БАГАЖ, ІНВАЛІДНА КОЛЯСКА

Одночасно з транспортуванням хворого або інваліда Вам може знадобитися, перевезення багажу, додаткових речей, людей які поїдуть в якості супроводжуючих, коляски інваліда. Перевезення всього вище перерахованого, в разі необхідності, ми виконаємо одночасно з транспортуванням хворого будь-якого ступеня тяжкості, в тому числі і лежачих хворих.

У разі необхідності, Ви можете додатково замовити супровід транспортування хворого медичним персоналом. Для уникнення непередбачуваних ситуацій, отримаєте підтвердження лікуючого лікаря про можливість транспортування. Врахуйте, який потрібно мати перелік ліків, згідно медичного приписи. Обов’язково візьміть з собою документи:

  1. Підтверджуючі особистість і пільги: паспорт, ІПН код, посвідчення інваліда, пенсійне посвідчення. Документи про страхування;
  2. Документи медичного характеру: картку або її копію з результатами аналізів і обстежень, виписку з історії хвороби.
  3. Гроші, картки, довіреності, координати приймаючої сторони (в разі необхідності).

Транспортування хворого або інваліда ми здійснюємо на будь-який поверх, при цьому задіяні спеціально навчені, фізично міцні чоловіки.

Для підбору оптимального для замовника часу поїздки, що б пацієнт і персонал встиг підготуватися, замовляти транспортування краще заздалегідь, хоча б за добу до необхідної дати.

У нас великий досвід в транспортуванні хворих і інвалідів, висока кваліфікація, будемо раді допомогти!

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: