Транспортування лежачих хворих

Перевезення лежачих хворих з лікарні додому є дуже затребуваною послугою в наш час. Транспортування пацієнтів, які внаслідок свого захворювання не можуть самостійно пересуватися, самі сидіти – досить складна і багатокомпонентна процедура.

Перевезення хворих в Києві

Транспортування пацієнта (Київ) – відповідальне дію, яка потребує професіоналізму, якісної підготовки та особливого транспорту. Специфіка такого транспортування полягає в тому, що пацієнт може бути недієздатний, як у фізичному, так і психічному сенсі. Тому, необхідно враховувати всі особливості і небезпеки при перевезенні, пов’язані зі станом здоров’я хворого.

У зв’язку з тим, що Київ – столиця, дуже велике місто, в якому багато лікувальних закладів. Часто потрібно послуга медичного таксі, як для переміщення з лікарні додому, так і навпаки. Крім того, поїздка може займати досить тривалий час, в зв’язку, з чим потрібно жорсткий контроль стану пацієнта персоналом.

АВТОМЕДІК – служба перевезення лежачих хворих по Києву та області

 Транспортування лежачих хворих Як же забезпечити своїх близьких комфортної та безпечної перевезенням? Це питання легко вирішити, якщо за справу візьмуться професіонали.

Перевезення лежачих хворих можлива або з лікарні додому, або з будинку в лікарню.

Головним завданням під час транспортування лежачого пацієнта – забезпечення максимального комфорту . Для комфортного переміщення багато чого не потрібно. Чиста білизна – головне що становить комфортабельності. Теплу ковдру і зручна подушка не мало важливі. При несприятливих погодних умовах пацієнта загортають спеціальним теном для захисту і від снігу, і від дощу.

Яким чином здійснюється перевезення хворих

Безпечне транспортування тяжкохворих – ось головна мета такої послуги. Важливо розуміти яким чином відбувається переміщення лежачого хворого:

 • Для початку, при замовленні такої послуги, співробітники максимально ознайомляться з усіма особливостями захворювання і стану здоров’я пацієнта.
 • Після, проведуть інструктаж про те, як морально і фізично підготувати хворого до перевезення.
 • Безпосередньо сама транспортування.
 • Супровід додому або ж в відділення лікарні, кваліфікованим персоналом.

Транспортування може здійснюватися кількома способами, перевезення хворих на каталці (ношах, в кріслі). Каталка, необхідна, якщо потрібно перевозити пацієнта вже в лікарні. Якщо потрібно лише транспортувати з машини в ліжко або на лікарняне каталку, то використовують носилки.

Медичні крісла, використовують для переміщення, лише в разі, якщо це не важкий хворий (мається на увазі стан здоров’я).

Транспортування лежачих хворих Київ

Транспортування здійснюється в спеціально призначених для цього автомобілях. Великий салон такої машини обладнаний всім необхідним. Перевезення індивідуального хворого має не менше значення, ніж сама терапія.

 медична перевезення лежачих хворих Для успішної медичної евакуації потрібно висококваліфікований, чуйний і уважний персонал. Вести машину повинен професійний водій.

Стан самого автомобіля грає велику роль. Усередині повинна бути відповідна температура. Оптимальна – +24 градуси за Цельсієм. У спекотну погоду необхідний кондиціонер. Автомобіль повинен бути оснащений ношами різних видів, м’якою ліжком та кріслами-каталками. Також ковдрами, подушками для створення зручностей.

Вимоги до переміщення лежачих пацієнтів прості:

 • Оцінка стану хворого . Від правильності оцінки буде залежати весь процес транспортування.
 • Підбір транспорту . Планування маршруту та правильне положення хворого є значущим питанням.
 • Доставка пацієнта з машини в будинок . Розглянути всі можливі варіанти.

Якщо хворий у свідомості потрібно підготувати його психологічно, так як це позначається на ньому сильним стресом. Цим можуть займатися як близькі родичі, так і медичний персонал.

Як підготувати хворого до перевезення

Який спосіб підготовки до транспортування буде найвірніший, найчастіше питання близьких, які замовляють послугу перевезення хворого. Є основні етапи:

 • Один з етапів, найважливіший – перевірка всіх показників: тиск, пульс, температура. Це необхідно для стабілізації стану до прибуття медичного транспорту.
 • Якщо це тяжкохворий, то варто подбати про всі медикаментах, які можуть знадобитися протягом поїздки. Залежно від тяжкості стану слід забезпечити максимальний догляд і комфорт на час транспортування. Можливо, буде потрібно заспокійливе і навіть знеболювальне.
 • Моральна підготовка. Це необхідно для хворих, які перебувають у свідомості. Психоемоційний стан під час перевезення – важливий фактор. Так як від нього залежить також стан здоров’я.

Підготовка, яка виконана грамотно, також запорука успішної транспортування пацієнта.

Термінові санітарні перевезення лежачих хворих

Спілкування з родичами і пацієнтом обов’язково. Їм детально розповідають про майбутній маршрут.
Використовуючи послуги нашої компанії, ви можете бути спокійні в високій якості їх виконання. Ми надаємо транспортування хворих всіх ступенів тяжкості, в будь-якому положення.

Підбір транспорту для кожного пацієнта індивідуальний. Автопарк представлений санітарним транспортом, і навіть реанімобілями. Склад медичної бригади може змінюватися в залежності від ситуації, тяжкості стану. Це може бути лікар, санітарна бригада, фельдшер. У разі необхідності спеціалізована медична допомога буде надана навіть в дорозі.

Як замовити послугу перевезення хворого

Транспортування лежачих хворих (пацієнтів), повинна пройти чітко і без ексцесів. Адже від цього залежить подальший стан здоров’я пацієнта. На даний момент, є ряд служб, які надають подібні послуги. Також, варто враховувати, що є кілька видів перевезення:

 • Реанімобіль. Коли потрібна термінова перевезення пацієнта у важкому стані.
 • Невідкладна транспортування.
 • Запланована перевезення хворого, обумовлена ​​заздалегідь.

Але, все ж: Куди звернутися? Тут не місце пробам і помилкам. Необхідно відразу знайти хорошу фірму з кваліфікованим персоналом і якісним транспортом. В іншому випадку, переміщення лежачих пацієнтів (Київ) може закінчитися погіршенням здоров’я.

Для замовлення послуги, необхідно зв’язатися з перевіреною компанією, яка надасть те, що Вам необхідно. Після чого розповісти про вимоги до транспортування і домовитися про час.

Перевезти лежачого хворого: ціна в Києві

Перевезення лежачих пацієнтів проводиться може проводиться планово. Доступність цін, зручність і комфорт – три найважливіших характеристики нашої компанії.

Замовити перевезення хворого з лікарні додому ви зможете на нашому сайті!

Компанія Автомедік

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: