Перевезення хворого в інше місто, особливості

Перевезення хворого в інше місто нерідко потрібна, коли лікар, необхідне обладнання або клініка знаходяться досить віддалено. У районних центрах і великих містах є набагато більше можливостей для надання медичної допомоги. Нове обладнання, лікарі високої кваліфікації, нерідко це може знадобитися хворому. Саме тому наша фірма також надає послугу транспортування не тільки по Києву, але і в інші міста.

Перевезення хворого в інше місто

У міжміського перевезення є ряд складнощів:

  • В межах великого міста сильна напруга на дорогах. Щільний потік машин, довгі пробки. Але, тим не менш, якість дорожнього покриття хороше, тому при вільній дорозі перевезення здійснюється досить швидко і комфортно.
  • У невеликих населених пунктах і на трасах рух не настільки жваве. Але при цьому, якість дорожнього покриття залишає бажати кращого.

Так, на перший погляд здається дорогої послуга транспортування хворих в інше місто. Але, це однозначно єдиний і найкращий спосіб доставити за місцем призначення хворого з комфортом і під медичним спостереженням.

В чому полягає складність міжміського перевезення хворих?

На жаль, для кожного хворого тривале перебування в дорозі є досить незручним і складним, навіть для лежачих пацієнтів. Тим більше, якщо стан здоров’я не стабільно. Тривалий шлях може привести до дестабілізації різних функцій організму. Від простої зміни тиску до більш серйозних проблем. Саме тому всі перевезення супроводжуються медичним персоналом, кваліфікація якого відповідає надання необхідної допомоги. При необхідності пацієнта можуть супроводжувати лікарі вузької спеціалізації, наприклад, кардіологічна бригада.

Віддаленість від лікарень. І, якщо доводиться везти хворого в інше місто, то не завжди є можливість в короткі терміни дістатися до найближчої лікарні в разі екстреної ситуації. Саме для цього в будь-якому реанімобілі (медичному таксі) для міжміського перевезення є мед обладнання для надання першої допомоги і стабілізації стану пацієнта. Також, у час перевезення хворої забезпечується необхідними медикаментами для підтримки стану або надання реанімаційних дій. Перевезення хворого в інше місто повинна пройти максимально безпечно для пацієнта.

Як підібрати фірму для міжміського перевезення хворого

Є головні принципи, якими повинна керуватися хороша фірма, що надає послугу транспортування хворого в інше місто:

  • Професіоналізм у всьому від спілкування замовником до здійснення перевезення.
  • Індивідуальний підхід.
  • Акуратність в поводженні з хворим.
  • Швидка реакція на будь-яку ситуацію.
  • Кваліфікація співробітників, підтверджена дипломами.
  • Наявність всіх дозволів на даний вид діяльності.

Наша фірма Автомедік займається багато років перевезеннями для хворих різного ступеня тяжкості стану. І ми слідуємо всім вищевказаним принципам. Якщо Вам необхідне міжміське перевезення, ми підкажемо, як підготувати хворого, щоб транспортування на таку відстань пішла якомога комфортніше і безпечно. Це стосується як фізичного, так і психологічного стану здоров’я. Тарифи обговорюються, так як вартість залежить від віддаленості населених пунктів. Перевезення хворого в інше місто складний і відповідальний процес, але при грамотному підході все пройде добре.

Поділитися на своїй сторінці соціальної мережі: