Після тривалого або нетривалого перебування в лікарні вас або вашого родича, знайомого можуть виписати в недієздатному, лежачому стані, в цьому випадку виникають природні запитання, – як перевезти лежачого хворого з лікарні додому, куди звернутися, з ким домовитися, скільки за це заплатити.

Процес організації перевезення

  • Щоб організувати безкоштовну транспортування необхідно залишити заявку, попередньо запитавши контакти служби доставки в лікарні.
  • Буде потрібно дуже багато часу, щоб додзвонитися до цієї служби.
  • Очікування перевезення може тривати до доби в кращому випадку, весь час очікування супроводжуючому необхідно провести з хворим, тому що одного хворого ніхто не повезе.

 Як перевезти лежачого хворого з лікарні додому Іноді лікарня сама, щоб прискорити процес перевезення хворого, викликає швидку допомогу, але тоді супроводжуючому необхідно трохи заплатити фельдшеру і водієві з розрахунку своїх можливостей. У цьому випадку немає гарантії, що вам допоможуть перенести хворого до його ліжка будинку. Вам необхідно буде подбати про це самим.

Люди, які хочуть заощадити свій час, здоров’я і нерви викликають компанію з перевезення хворих. В такому випадку до вас приїдуть швидко, акуратно транспортують і ввічливо допоможуть за певну фіксовану плату.

Фактори, які необхідно врахувати

Щоб під час перевезення хворого не пошкодити йому, необхідно проконсультуватися з вашим лікарем запитавши, які фактори необхідно врахувати при перевезенні хворого, – чи можна йому сидіти, або він може бути переміщений тільки в лежачому положенні, чи потрібно закріплювати тіло для меншою рухливості, що необхідно зробити , щоб полегшити хворому страждання, пов’язані з переїздом.

Ви повинні знати дату виписки для того, щоб вчасно підготувати перевезення хворого, щоб він не залишився без нагляду в якомусь коридорі лікарні. Врахуйте, що спеціальної служби, яка була б прикріплена до поліклінік, по доставці і перевезення хворих немає. За це відповідають служби соціального розвитку, вони субсидуються, але бувають дуже завантаженими. Звертатися до них варто заздалегідь, уточнивши при цьому, чи бракує служба всім необхідним для безпечного переміщення хворого, чи допоможуть перенести людини від машини до ліжка.

Питання як доставити лежачого хворого з лікарні додому актуальне сьогодні для багатьох регіонів країни, який до кінця не обміркований ні соціальними службами, ні лікарнями, тому вам самим необхідно приділити цьому увагу, і допоможе вам у цьому спеціально організовані служби та компанії з хорошим обладнанням, ввічливим і акуратним звертанням.