Як правильно підготувати хворого до перевезення

Як підготувати хворого до перевезення? Перевезення хворого до медичного закладу стала важливою, невід’ємною частиною надання медичної допомоги. Важливо, щоб транспортування пройшла чітко і професійно. Адже в іншому випадку найменша помилка може значно нашкодити пацієнту, погіршивши його стан.

Як правильно підготувати хворого до перевезення

Транспортування хворого буває двох видів:

  • Екстрена – термінова пацієнта при різкому погіршенні стану здоров’я;
  • Планова – запланований захід, реалізація якого не вимагає невідкладних дій.

Будь-яка перевезення передбачає обов’язкову ретельну підготовку. Тому, проводити її повинні тільки професійно підготовлені фахівці. «Автомедік» протягом довгих років перевозить пацієнтів з діагнозами різної складності. Ми надаємо допомогу дітям і дорослим, лежачим і важким пацієнтам, щодо рухомим або з обмеженими руховими можливостями.

Якщо пацієнт у вкрай важкому стані, то в обов’язковому порядку необхідно його стабілізувати, провести своєчасну діагностику, стежити за життєво важливими показниками в дорозі і моментально надати допомогу в разі потреби. Адже неможливо на 100% передбачити стан пацієнта в дорозі. Погіршення може статися в будь-який момент. Наші автомобілі і персонал готові до будь-яких непередбачених ситуацій.

Перевезення лежачих хворих: які нюанси потрібно врахувати

Будь-які заходи щодо лежачого хворого заподіюють його здоров’ю величезний стрес. Тому, потрібно до них підходити з усією серйозністю і відповідальністю.

  • Підготуйте морально свого родича до планованої поїздки, щоб для нього це не стало несподіванкою;
  • Якщо необхідно і можливо, стабілізуйте його стан. Дайте необхідні ліки, виміряйте артеріальний тиск;
  • Можна дати хворому заспокійливе або легке снодійне, при необхідності зніміть біль знеболюючими засобами. Це максимально полегшити його стан в дорозі;
  • Попередньо надіньте на хворого одноразовий підгузник;
  • Одягніть на нього вільну зручний одяг по погоді;
  • Зберіть усі необхідні речі, які можуть знадобитися в медичній установі (рушник, засоби особистої гігієни, постільну білизну, купіть одноразові пелюшки і підгузники);
  • Підготуйте документи і медичні папери, довідки та виписки;
  • У день транспортування краще не давати пацієнтові важку їжу, щоб в дорозі не стало погано. Можна дати рідку їжу (бульйон), натуральні свіжі напої (компот, морс, сік, солодкий чай).

Транспортування лежачих хворих: чому обирають «Автомедік»

Бувають випадки, коли перевезення лежачого хворого здійснюється не екстрено, а заплановано. Зазвичай це не є компетенцією державної швидкої допомоги. Як наслідок, люди вдаються до допомоги приватних служб. В арсеналі «Автомедік» є всі засоби перенесення хворих і повний штат досвідченого медичного персоналу.

Професійна, акуратна перевезення пацієнта впливає на його подальший стан. Адже для слабкого від хвороби організму будь-який вид переміщення – це великий стрес. Тому вкрай важливо подбати як про фізичне, так і про моральний стан родича.

Професійна відповідальна перевезення пацієнтів – запорука вдалого результату лікування і якнайшвидшого відновлення. Висококваліфіковані фахівці «Автомедік» відвезуть вашого родича по обумовленому адресою. Нехай цей нелегкий етап в житті стане для вас трохи легше. Головне, щоб поруч опинилися надійні професіонали своєї справи.

Перевезення хворого – наша зона відповідальності. Довіртеся нам!